Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Ibisz na spacerze z żoną i synkiem. Mały Borys podróżuje w wózku za kilka tysięcy złotych
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 17.01.2023 11:08

Krzysztof Ibisz na spacerze z żoną i synkiem. Mały Borys podróżuje w wózku za kilka tysięcy złotych

krzysztof ibisz
instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów w Polsce. Prywatnie związany jest byłą uczestniczką programu „Top Model” Joanną Ibisz. Owocem ich małżeństwa jest syn, Borys. Para wykorzystała piękną pogodę do tego, aby wybrać się ze swoją pociechą na spacer. Ich synek podróżuje wózku za kilka tysięcy złotych.

We wrześniu 2022 roku małżeństwo doczekało się pierwszego syna. Para cały czas podkreślała, że są z tego powodu bardzo szczęśliwi. Ostatnie tygodnie poświęcili swojemu synkowi i pochwalili się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych.

Ibiszowie na spacerze z synkiem

W niedzielę Ibiszowie postanowili wybrać się na rodzinny spacer do parku Łazienek Królewskich w Warszawie. Krzysztof dumnie pchał wózek ukochanego synka u boku swojej żony. Internauci chętnie komentowali i wysyłali pozdrowienia dla szczęśliwych rodziców.

— Jak Wasza sobota? Pozdrawiamy — napisał na swoim Instagramie Krzysztof Ibisz.

— Super zdjęcia i filmik z Panem. Pozdrawiam i gratuluje tego cudu w wózku napisała jedna z internautek.

— Gratulacje dla rodziców. Widać miłość. Maleństwo na pewno jest szczęśliwe otoczone tak dobrą troską. Niech Matka Boża czuwa nad Wami [...] — dodała kolejna.

Synek pary już od małego opływa w luksusie. Ibiszowie podróżowali z synkiem w wózku marki Recaro Celona, który kosztuje, w zależności od sklepu, co najmniej 3,5 tysiąca złotych. Wózek ma wiele ciekawych funkcji takich jak; możliwość regulacji wózka do wzrostu, siateczkę termiczną, która utrzymuje komfort dziecka oraz przeciwsłoneczny daszek, który zadba o maluszka w słoneczne dni.

Krzysztof Ibisz został ojcem trzeciego dziecka w wieku 57 lat

18 września 2022 roku na świat przyszedł trzeci syn gwiazdora Polsatu. Mamą Borysa jest Joanna Ibisz znana wszystkim z programu „Top Model”, która porzuciła modeling, aby zostać lekarką. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2021 roku.

Kilkumiesięczny Borys jest pierwszym dzieckiem pary. Co jakiś czas, prezenter publikuje zdjęcie z maluchem, aby pokazać, jak spędzają wolne chwile. Ibisz razem z żoną nie zdecydowali się jeszcze pokazać twarzy synka, na fotografiach publikowanych w social mediach staranie ją zakrywają.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. To dlatego Socha ma tak piękne włosy. Nakłada na nie produkt, który kosztuje tylko kilka złotych

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!