Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Ibisz, fot. Świat Gwiazd

fot. Świat Gwiazd

Krzysztof Ibisz wspomina swoje pierwsze prace: "Robiłem sałatki i czyściłem toalety"

3 Listopada 2022

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów, którego widzowie mogą oglądać na szklanym ekranie od lat. Zanim jednak Krzysztof wkroczył w szeregi telewizyjne, trudnił się w wielu miejscach. W rozmowie z naszą reporterką opowiedział o swoich poprzednich miejscach zatrudnienia.

Okazuje się, że Krzysztof żadnej pracy się nie boi. Na przestrzeni lat decydował się na różne zajęcia, aby zdobyć pieniądze na studia, wakacje, a nawet ubrania. Jak sam przyznał, praca jest dla niego dużą wartością, dlatego będąc młodym mężczyzną, chwytał się różnych branż.

Krzysztof Ibisz zdradził nam, gdzie pracował

Wiele znanych osobistości, zanim pojawiło się w świecie show-biznesu, pracowało w wielu miejscach. Podobnie jest w przypadku Krzysztofa Ibisza, który w swoim życiu spełniał się na wielu płaszczyznach. Przypomnijmy, że gwiazdor studiował na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. 

Pod koniec lat 80. zadebiutował aktorsko w sztuce "Sen nocy letniej", a dopiero po latach nawiązał współpracę z telewizją. Początkowo pracował dla Telewizji Polskiej, następnie przez 3 lata był związany z TVN-em, by ostatecznie spełniać się w Polsacie.

Zanim jednak Krzysztof został popularnym, telewizyjnym prezenterem, trudnił się m.in. w gastronomii czy branży remontowej. Tuż po finale programu "Hell's Kitchen" udzielił naszej reporterce szczerego wywiadu, podczas którego sięgnął pamięcią do czasów przed pracą w telewizj.

Jak powiedział sam Krzysztof Ibisz, niegdyś pracował w greckiej restauracji, gdzie oprócz przygotowywania posiłków, zajmował się dbaniem o czystość, w tym również sprzątał toalety. Został zatrudniony również w fabryce, zajmującej się nadrukami na koszulkach, a także zbierał jabłka i remontował zakłady fotograficzne.

Różne rzeczy robiłem, pracowałem np. w greckiej kuchni, gdzie robiłem sałatki, czyściłem toalety. Kiedy zbierałem pieniądze na studia filmowe w Montrealu, pracowałem w fabryce, która drukowała metodą sitodruku u Hindusów nadruk na koszulkach, zbierałem jabłka, żeby zarobić na wakacje, remontowałem zakłady fotograficzne — powiedział w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Król Karol III EA

Król Karol III szuka nowego pracownika. Jakie wymagania muszą spełnić kandydaci?

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof Ibisz o podejściu do pracy

Niewiele osób ma takie szczęście jak Krzysztof Ibisz, który łączy pasję z pracą. W dalszym ciągu się rozwija, a jego zawód przynosi mu wiele satysfakcji. Bardzo docenia fakt, że zarabia pieniądze na swoim hobby.

Gwiazdor w dalszej części rozmowy wyznał również, jakie ma podejście do pieniędzy i formy ich pozyskiwania. Praca jest dla niego dużą wartością, którą docenia. Podkreślił, że został wychowany w kulcie pracy, a samego siebie nazwał "pracowym ideowcem".

W różny sposób zarabiałem pieniądze, ale dla mnie w ogóle praca jest wartościowa, tak zostałem wychowany, w takim kulcie pracy, więc można powiedzieć, że jestem pracowym ideowcem. Ich było mnóstwo, robiłem bardzo różne rzeczy, żeby mieć pieniądze na wakacje, na przyjemności, na pierwsze, drugie jeansy, co wtedy było ogromnym wydatkiem — powiedział nam.

Wywiad z Krzysztofem zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz z żoną

Krzysztof Ibisz z żoną, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz z żoną i dzieckiem

Krzysztof Ibisz z żoną i dzieckiem, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła

  3. Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Zwróciła uwagę na istotny szczegół

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Michał Wiśniewski, fot. instagram.com/m_wisniewski1972, Edyta Pazura, fot. instagram.com/edyta_pazura, Krzysztof Ibisz, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Polskie gwiazdy, które sprawiły sobie nowe uśmiechy. Na zdjęciach "przed" wyglądają zupełnie inaczej

Wiele gwiazd nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej i stale ingeruje w urodę, by czuć się pięknie i młodo. Nie inaczej jest w przypadku zębów, które celebryci pokazują nieustannie, choćby podczas pozowania do zdjęć. Stomatologia jest stale rozwijającą się dziedziną. Wybielanie czy prostowanie zębów to zaledwie początek długiej listy możliwości. Lekarze podejmują się podcinania dziąseł, a także nakładają śnieżnobiałe licówki, by uśmiechy gwiazd prezentowały się idealnie. Oto celebryci, którzy sprawili sobie nowe zęby.

Zobacz galerię >

Polskie teleturnieje. Pamiętasz, kto je prowadził?

Pytanie 1 z 4

Kto prowadził teleturniej "Koło Fortuny"?

Tagi:

Magdalena Cichocka Autor

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tom Grabowski

Wywiady

"10 minut z...": Tom Grabowski w szczerym wywiadzie o "40 kontra 20". Tylko nam opowiedział o kulisach programu i rozwodzie

Czytaj więcej >
Tomson i Baron / The Voice

Wywiady

Tomson i Baron z "The Voice of Poland" zdradzili, jak rozpoznają zwycięzcę. "Już dwóch doszło do finału"

Czytaj więcej >
Lanberry

Wywiady

Chwilę po "Voice of Poland" Lanberry opowiedziała o duecie z Dodą. "Zawsze jestem otwarta"

Czytaj więcej >
Monika Miller

Wywiady

Monika Miller: "Moi dziadkowie mówią na moje dziewczyny: koleżanki". A jak reaguje mama?

Czytaj więcej >
Mandaryna

Wywiady

Mandaryna o życiu z cukrzycą. "Proponowali mi zmianę zawodu"

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek-Majdan

Wywiady

Ekspert od mowy ciała ocenia zachowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan w "DDTVN". "Chce się uwiarygodnić"

Czytaj więcej >