Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Jaślar nie żyje. Słynny kabareciarz przegrał walkę z chorobą. Kabaret Tey w żałobie
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 07.11.2023 08:16

Krzysztof Jaślar nie żyje. Słynny kabareciarz przegrał walkę z chorobą. Kabaret Tey w żałobie

Krzysztof Jaślar nie żyje
Krzysztof Jaślar nie żyje fot. KAPiF

Krzysztof Jaślar nie żyje. Smutne wieści dla fanów kabaretu Tey przekazał Zenon Laskowik. Jego przyjaciel przegrał walkę z chorobą. 

Krzysztof Jaślar: problemy ze zdrowiem

Od jakiegoś czasu wiadomo było, że Krzysztof Jaślar ma problemy ze zdrowiem. Zenon Laskowik o tym, że członek kabaretu Tey nie czuje się najlepiej, informował już 2 tygodnie temu w poście na Facebooku. 

Przekazał wówczas, że kabaret jest zmuszony odwołać najbliższe występy ze względu na znaczne pogorszenie się stanu zdrowia Krzysztofa. Wierzyli oni jednak, że z tego wyjdzie, dlatego nie wspominali wówczas o listopadowych występach. 

Krzysztof Jaślar fot. KAPiF
Krzysztof Jaślar nie żyje fot. KAPiF
Matthew Perry nie żyje. Zmarł Chandler z "Przyjaciół". Miał 54 lata Nie żyje aktorka "Świata według Kiepskich". Kolejne smutne wieści dla fanów serialu

Krzyswztof Jaślar w kbarecie Tey

Krzysztof Jaślar z kabaretem Tey związany był przez 4 lata. W 1973 roku wspólnie z Zenonem Laskowikiem odebrali prestiżową Złotą Szpilkę. Z kabaretu zdecydował się odejść w momencie, gdy jego twórczość została objęta całkowitą cenzurą. 

Nigdy nie przestał jednak pracować z Zenonem Laskowikiem, a panowie zaczęli wspólnie tworzyć programy dla telewizji. Świetnie sprawdzał się jako reżyser i twórca spektakli teatralnych. W ostatnich latach znowu wspólnie kabaret Tey znowu wspólnie występował na scenie. Niestety Zenon Laskowik przekazał smutne wieści.

 

Krzysztof Jaślar nie żyje: ile miał lat? Przyczyny śmierci?

Krzysztof Jaślar nie żyje. Te smutne wieści przekazał w social mediach jego przyjaciel Zenon Laskowik. Na początku listopada kabaret Tey odwołał już wszystkie swoje występy do końca roku. Wiadomo, że na scenę nie wrócą już w tym samym składzie.

Z przykrością informujemy, że dziś zmarł Krzysztof Jaślar, współzałożyciel Kabaretu Tey, autor tekstów, reżyser - czytamy na profilu Zenona Laskowika. 

Pod wpisem natychmiast pojawił się ogrom słów wsparcia i kondolencji dla najbliższych kabareciarza. Mężczyzna doczekał się dwojga dzieci: córkę Ewelinę i syna. Filip poszedł niejako w ślady ojca i jest pierwszym skrzypkiem w popularnej Grupie MoCarta. Jaślar w 1992 wydał książkę “Kabaret Tey 1971–1989 Teksty, wspomnienia, pomówienia”. Nie podano dokładnych przyczyn śmierci, ani tego ile lat miał Krzysztof Jaślar. 

Krzysztof Jaślar nie żyje fot. KAPiF
Krzysztof Jaślar nie żyje fot. KAPiF
Krzysztof Jaślar nie żyje fot. KAPiF
Krzysztof Jaślar nie żyje fot. KAPiF