Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Krzysztof Kowalewski doczekał się dwójki dzieci. Z Wiktorem nie miał kontaktu przez lata

6 Lutego 2023

Autor tekstu:

Natalia Cieślak

Krzysztof Kowalewski był aktorem teatralnym i filmowym, znanym z takich produkcji jak "Miś", "Ja i mój tata" czy "Ogniem i mieczem". Zmarł 6 lutego 2021 roku w wieku 83 lat. Do końca była przy nim jego żona Agnieszka Suchora i córka. Przed śmiercią udało mu się także naprawić relacje z pierwszym synem, Wiktorem.

Pierwsze małżeństwo z kubańską tancerką szybko się rozpadło, owocem ich relacji jest syn Wiktor. Aktor wolał rozwijać karierę, niż poświecić się pierwszemu dziecku.

Krzysztof Kowalewski: żony

Pierwszą żoną aktora była kubańska tancerka Vivian Rodriguez, którą poznał w 1966 roku. Zafascynowała go od momentu, gdy pierwszy raz ją zobaczył. Niedługo potem postanowił się jej oświadczyć, a w 1967 roku na świat przyszedł ich syn Wiktor.

Vivian była Kreolką, miała w żyłach domieszkę krwi indiańskiej. Czarne, lekko skośne oczy, wydatne kości policzkowe, duże usta i brzoskwiniowa skóra. Bardzo zgrabna. Była zawodową tancerką. Tańczyła naprawdę rewelacyjnie – wspominał Krzysztof Kowalewski.

Niestety życie zweryfikowało ich związek i z czasem para się rozstała. Drugą żoną Kawalewskiego została o 31 lat młodsza Agnieszka Suchora. Owocem ich małżeństwa jest córka Gabriela, która urodziła się w 2000 roku.

– Ja nie mam prawa na nic narzekać, bo życie wynagrodziło mi wszystko moją żoną. Na finiszu trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Agnieszka dała mi drugie życie  podkreślał Kowalewski w jednym z wywiadów, którego udzielił "Polityce".

Krzysztof Kowalski: relacje z synem Wiktorem

Gdy urodził się pierwszy syn aktora i kubańskiej tancerki, nie miał on wtedy dla niego czasu, ponieważ wybrał rozwijanie kariery. Ojciec i syn nie utrzymywali kontaktu przez wiele lat.

Nie byłem gotowy na bycie ojcem. Tym bardziej że właśnie zaczynało mi się powoli układać w zawodzie. Odnosiłem pierwsze sukcesy. Dziecko się jakoś w tym wszystkim nie mieściłowyznał w 2012 roku w autobiografii "Skarpetka w ręku: Krzysztof Kowalewski w garderobie".

Wiktor na co dzień mieszka w Los Angeles i jest trenerem piłkarskiej drużyny żeńskiej, działa również w branży IT. Po latach Kowalewski zapragnął naprawić relację z synem i chciał, aby jego córka poznała starszego brata. Odwiedzamy się. Spędzamy razem wakacje. Poleciałem do Los Angeles na jego ślub. Wiktor ma wiele rozmaitych profesji. Jest trenerem piłkarskiej drużyny żeńskiej. Pracuje również w branży komputerowej. Źle mu się nie powodzi – zdradził aktor w rozmowie z "Rewią". Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. "Dzień Dobry TVN": Widzka zwróciła uwagę Marcinowi Prokopowi. Jej uwagę odczytano na wizji

  2. Dominika Gwit w "DDTVN". Tak udało jej się zajść w ciążę przy wielu chorobach

  3. Filip Chajzer jednak walczy o miłość? Najnowsze wiadomości zaprzeczają medialnym doniesieniom

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Natalia Cieślak

Z zamiłowania redaktorka lubiąca wyzwania i rozmowy z ludźmi. Prywatnie miłośniczka gotowania z modernistycznym podejściem i pasjonatka podcastów kryminalnych. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]