Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Filip Chajzer jednak walczy o miłość? Najnowsze wiadomości zaprzeczają medialnym doniesieniom
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 06.02.2023 09:20

Filip Chajzer jednak walczy o miłość? Najnowsze wiadomości zaprzeczają medialnym doniesieniom

Filip Chajzer
fot. KAPiF

Zaledwie kilka miesięcy temu do mediów dotarła radosna wiadomość, dotycząca zaręczyn Filipa Chajzera i jego nowej partnerki. Wówczas wydawało się, że para jest ze sobą szczęśliwa i planuje spędzić razem resztę życia. Ku zdziwieniu wielu doszło do nagłego rozstania. Czyżby Filip Chajzer zdecydował się jednak zawalczyć o miłość?

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" ma za sobą kilka związków, a także małżeństwo. Mimo swoich doświadczeń nie zamyka się na miłość, a jego ostatnia relacja rozwijała się wyjątkowo szybko i stosunkowo szybko również się zakończyła.

Filip Chajzer i jego związek z Julią

Filip Chajzer niezmiennie od lat spełnia się w roli dziennikarza i prezentera telewizyjnego. Związany jest ze stacją TVN od lat, a widzowie regularnie śledzą jego występy w porannym programie "Dzień Dobry TVN".

Nie da się ukryć, że życie Filipa budzi spore zainteresowanie wśród fanów, i nie tylko, a sam prezenter regularnie chwali się kolejnymi nowinkami. W mediach zawrzało w listopadzie ubiegłego roku, kiedy pojawiły się pierwsze wzmianki o zaręczynach z 25-letnią Julią, do których miało dojść podczas rajskich wakacji na Dominikanie.

Na potwierdzenie informacji nie trzeba było długo czekać, a sam prezenter opublikował w sieci wymowny wpis, oświadczając rozpoczęcie nowego etapu w związku. Wielkim zaskoczeniem okazało się ich rychłe rozstanie, tym bardziej że Filip postanowił sprzedać swój apartament i zamieszkać z ukochaną.

Filip Chajzer i była narzeczona wybrali się na wspólny spacer

Pierwsze doniesienia o zakończeniu związku Filipa i Julii pojawiły się zaledwie kilka tygodni po ich zaręczynach. Informacja ta spotkała się z niemałym zaskoczeniem, a w sieci zaczęły mnożyć się kolejne komentarze w sprawie.

Czyżby jednak Filip Chajzer zdecydował się zawalczyć o miłość i ponownie ułożyć sobie życie z Julią? Na ten moment prezenter nie wypowiedział się na temat relacji z byłą narzeczoną, jednak zdecydował się z nią spotkać.

Jak przekazał Pudelek, byli narzeczeni wybrali się na wspólny, niedzielny spacer. Widziano ich razem, przemierzających warszawskie ulice. Mimo zimowej, chłodnej aury postanowili pójść na kawę i wraz z kubkami w rękach przechadzali się i dyskutowali.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przeciwstawili się TVP? Zdjęcie obiegło sieć

  2. Prokuratura zajęła się sprawą Antka Królikowskiego. "Zostało wszczęte dochodzenie"

  3. Edyta Jungowska: Kariera, mąż, życie prywatne. Kim jest mąż gwiazdy "Na dobre i na złe"?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: pudelek.pl