Swiatgwiazd.pl > Newsy > Filip Chajzer już rozstał się z narzeczoną? Media: "Zorientował się, że popełnił błąd"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 24.01.2023 13:05

Filip Chajzer już rozstał się z narzeczoną? Media: "Zorientował się, że popełnił błąd"

Filip Chajzer
fot. KAPiF

W listopadzie ubiegłego roku Filip Chajzer ogłosił, że jest zakochany w 25-letniej Julii, której oświadczył się podczas wakacji na Dominikanie. W mediach jednak właśnie pojawiła się informacja o rozstaniu.

Sprawy sercowe młodego Chajzera wzbudzają wiele emocji. W ubiegłym roku przyznał się do związku z młodszą o 13 lat Julią, a nie długo potem pojawiły się wieści o ich zaręczynach.

Filip Chajzer rozstał się 25-letnią Julią?

Młoda kobieta podobno wpadła w oko prezenterowi, gdy oglądał on jeden z filmików znajomych, po czym postanowił odszukać dziewczynę w Internecie. Ich związek trwał kilka miesięcy, właśnie pojawiły się informacje o ich rozstaniu.

- Filip i Julia rozstali się w Sylwestra w niezbyt przyjaznej atmosferze - ujawnia źródło dla Pudelka. On szybko zorientował się, że popełnił błąd, bez namysłu decydując się na zamieszkanie razem i poważne deklaracje po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Rzeczywistość okazała się o wiele mniej romantyczna niż spontaniczne zaręczyny na Dominikanie - donosi informator Pudelka.

Media donoszą, że prezenter oświadczył się Julii niecałe dwa miesiące od początku znajomości. Wcześniej spotykał się z projektantką Anną Jędrzejuk, dla której wyprowadził się od byłej partnerki Małgorzaty Walczak, z która ma syna Aleksandra. Prawdopodobnie nowa miłość prezentera, również nie przetrwała próby czasu.

- Filip zrozumiał, że niepotrzebnie chwalił się w mediach zaręczynami, bo trudno było mu się wyplątać z tego związku. Dlatego przez jakiś czas robił dobrą minę do złej gry i próbował jeszcze ratować relację z Julką. Niestety, nie udało się. W redakcji nie robi już tajemnicy, że znów jest singlem, ale jest bardzo wrażliwy na punkcie swojego wizerunku i po prostu głupio mu przyznać publicznie, że jego kolejny związek się rozpadł - czytamy dalej.

Filip Chajzer: życie miłosne

Pierwszą żoną Chajzera była Julia Chajzer, z którą rozstał się po dwóch latach od ślubu. Później poznał dziennikarkę, Małgorzatę Walczak. Media informowały, że ich ślub odbył się w podwarszawskim Sochocinie w kościele św. Jana Chrzciciela. Owocem ich małżeństwa jest 5-letni Aleksander. Ich miłosna sielanka została zakłócona, gdy na horyzoncie pojawiła się Anna.

Pod koniec ubiegłego roku prowadzący "DDTVN" pochwalił się zaręczynami z 25-letnią Julią. Na razie nie odniósł się jeszcze do plotek na temat rozstania. Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!