Swiatgwiazd.pl
Filip Chajzer

fot. KAPiF

Filip Chajzer już rozstał się z narzeczoną? Media: "Zorientował się, że popełnił błąd"

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Natalia Cieślak

W listopadzie ubiegłego roku Filip Chajzer ogłosił, że jest zakochany w 25-letniej Julii, której oświadczył się podczas wakacji na Dominikanie. W mediach jednak właśnie pojawiła się informacja o rozstaniu.

Sprawy sercowe młodego Chajzera wzbudzają wiele emocji. W ubiegłym roku przyznał się do związku z młodszą o 13 lat Julią, a nie długo potem pojawiły się wieści o ich zaręczynach.

Filip Chajzer rozstał się 25-letnią Julią?

Młoda kobieta podobno wpadła w oko prezenterowi, gdy oglądał on jeden z filmików znajomych, po czym postanowił odszukać dziewczynę w Internecie. Ich związek trwał kilka miesięcy, właśnie pojawiły się informacje o ich rozstaniu.

- Filip i Julia rozstali się w Sylwestra w niezbyt przyjaznej atmosferze - ujawnia źródło dla Pudelka. On szybko zorientował się, że popełnił błąd, bez namysłu decydując się na zamieszkanie razem i poważne deklaracje po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Rzeczywistość okazała się o wiele mniej romantyczna niż spontaniczne zaręczyny na Dominikanie - donosi informator Pudelka.

Media donoszą, że prezenter oświadczył się Julii niecałe dwa miesiące od początku znajomości. Wcześniej spotykał się z projektantką Anną Jędrzejuk, dla której wyprowadził się od byłej partnerki Małgorzaty Walczak, z która ma syna Aleksandra. Prawdopodobnie nowa miłość prezentera, również nie przetrwała próby czasu.

- Filip zrozumiał, że niepotrzebnie chwalił się w mediach zaręczynami, bo trudno było mu się wyplątać z tego związku. Dlatego przez jakiś czas robił dobrą minę do złej gry i próbował jeszcze ratować relację z Julką. Niestety, nie udało się. W redakcji nie robi już tajemnicy, że znów jest singlem, ale jest bardzo wrażliwy na punkcie swojego wizerunku i po prostu głupio mu przyznać publicznie, że jego kolejny związek się rozpadł - czytamy dalej.

Marek Kondrat

Dawno niewidziany Marek Kondrat na Przeglądzie filmów z okazji 80. urodzin Allana Starskiego

CZYTAJ DALEJ

Filip Chajzer: życie miłosne

Pierwszą żoną Chajzera była Julia Chajzer, z którą rozstał się po dwóch latach od ślubu. Później poznał dziennikarkę, Małgorzatę Walczak. Media informowały, że ich ślub odbył się w podwarszawskim Sochocinie w kościele św. Jana Chrzciciela. Owocem ich małżeństwa jest 5-letni Aleksander. Ich miłosna sielanka została zakłócona, gdy na horyzoncie pojawiła się Anna.

Pod koniec ubiegłego roku prowadzący "DDTVN" pochwalił się zaręczynami z 25-letnią Julią. Na razie nie odniósł się jeszcze do plotek na temat rozstania.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot.TRICOLORS/East News/Reytan - Own work, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1332782

Nie tylko Gessler i Adamczyk. Oto lista gwiazd, które kiedyś były razem. Zaskakujące, kto jest na 4 miejscu

Polskie media uwielbiają życie miłosne gwiazd show-biznesu, które niejednokrotnie zaskakiwały doborem partnerów. Czasami związki nie przechodzą próby czasu, jednak do dziś pozostają owiane tajemnicą. Oto lista znanych postaci, które w przeszłości przeżyły romantyczny związek. Niektóre pary zaskakują do dziś.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Natalia CieślakAutor

Z zamiłowania redaktorka lubiąca wyzwania i rozmowy z ludźmi. Prywatnie miłośniczka gotowania z modernistycznym podejściem i pasjonatka podcastów kryminalnych. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Tomaszewska wyznała, co naprawdę dzieje się w Dubaju. "To jest dla mnie przykre"

Czytaj więcej >
Szymon Hołownia, Dwa Brzegi - 9 Festiwal Filmu i Sztuki, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Szymona Hołowni? Urszula ma nietypowy zawód, niewiele kobiet w Polsce się tym zajmuje

Czytaj więcej >
Blanka Lipińska, premiera filmu "365 dni", fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Blanka Lipińska chciałaby dokonać apostazji. Ma tylko jeden warunek

Czytaj więcej >
Ewa Drzyzga, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Gdzie mieszka Ewa Drzyzga? Urządziła sobie przytulne gniazdko, do pracy dojeżdża 300 km

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska, Ramówka jesienna TVN Style 2014, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Dorota Szelągowska o wierze i rozwodzie kościelnym. "Wolę nie być katoliczką, niż być hipokrytką"

Czytaj więcej >
Dominika Gwit, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Dominika Gwit zabrała synka na pierwszy spacer. Dumnie pozuje obok wózka za kilka tysięcy

Czytaj więcej >