Księżna Kate Żródło: Księżna Kate w wywiadzie na temat projektu "Early Years"; screen youtube.com/The Royal Family

Księżna Kate ma na głowie 8-centymetrową bliznę

31 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Księżna Kate długo starała się utrzymać swój sekret w tajemnicy. Praktycznie nie ma jednak szczegółów, które umkną czujnej uwadze internautów. Tym sposobem fani śledzenia losów brytyjskiej monarchii dowiedzieli się, że na ciele żony księcia Williama znajduje się długa blizna. Jej powstanie ma związek z medyczną interwencją lekarzy, jakiej musiała niegdyś poddać się Kate Middleton.

  • Księżna Kate długo skrywała przed fanami pewien sekret
  • Chodzi o bliznę, którą “nabyła” w dzieciństwie
  • Zdaniem jednego z chirurgów znak nie jest wynikiem poważnych medycznych interwencji
  • Niebawem Kate Middleton zadebiutuje jako pisarka

Na księżnej Kate spoczywa wzrok fanów z całego świata. Bycie członkiem brytyjskiej monarchii to już nie tylko występy na lokalnych scenach - to sława i zarazem odpowiedzialność, z którą niejednemu trudno byłoby na co dzień funkcjonować. Głodni informacji entuzjaści brytyjskiej rodziny królewskiej niedawno wpadli na trop skrzętnie ukrywanego przez Kate Middleton sekretu. Chodzi o długą na 8 centymetrów bliznę, jakiej dopatrzono się na głowie księżnej.

Skąd wzięła się blizna na głowie księżnej Kate?

To za sprawą dociekliwych fanów brytyjskiej rodziny królewskiej prawda o bliźnie księżnej Kate ujrzała światło dzienne. Choć pozostałości po interwencji medyków próżno szukać na zdjęciach dostępnych w sieci, szczegół ten i tak nie umknął uwadze najgorliwszych sympatyków.

Wspomniana blizna ciągnie się nad lewym uchem księżnej Kate w kierunku czoła, znajdując się tuż przy linii włosów. Od ujawnienia samego istnienia niedoskonałości w sieci huczało od plotek. Niezbędny okazał się w tej sytuacji komentarz rzecznika samego księcia Williama.

Okazało się wówczas, że blizna jest pozostałością po operacji, jakiej księżna Kate musiała się poddać, będąc jeszcze dzieckiem. I te informacje zostawiły jednak niedosyt i dużą pożywkę dla dalszych spekulacji. Zareagować postanowiła gazeta “The Daily Mail”, której przedstawiciele skontaktowali się z jednym ze specjalistów.

Jacek Kurski wyjaśnił znaczenie imion swojej córkiJacek Kurski wyjaśnił znaczenie imion swojej córkiCzytaj dalej

Dopiero wypowiedź zawodowego chirurga ukoiła nerwy wielu fanów księżnej Kate. Fachowym okiem mężczyzna ocenił, że taki ślad nie jest pozostałością po poważnej interwencji lekarzy. Zdaniem Johna Scurra to raczej pamiątka po usunięciu wady tętniczo-żylnej.

- Naprawdę wątpię, aby był to jakikolwiek poważny stan. Powiedziałbym, że blizna jest wynikiem wady tętniczo-żylnej, która została usunięta - przekazał chirurg.

Dziś tak często fotografowana księżna Kate stara się ubierać w taki sposób, by nie eksponować blizny po domniemanym zabiegu. Żona księcia Williama nosi więc kapelusze oraz opaski i dba o to, by jej fryzura zasłaniała drobny mankament, w czym z pewnością chętnie pomagają jej specjaliści. Prawdopodobnie właśnie dlatego fanom tak trudno jest dotrzeć do materiałów potwierdzających samo istnienie blizny.

Pisarski debiut Kate Middleton

Niedawno media obiegły inne dobre wieści dotyczące księżnej Kate. Żona księcia Williama postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu - już niebawem światło dzienne ujrzy pierwsza publikacja Kate Middleton.

Książka nie będzie jednak tym, co prawdopodobnie najbardziej ucieszyłoby entuzjastów rodziny królewskiej z Wysp Brytyjskich, czyli powieścią bądź autobiografią. Księżna Kate wyda pod swoim sztandarem album pod tytułem “National Portrait Gallery”, który zbierze zdjęcia wykonane w trudnych czasach pandemii COVID-19. Spod pióra Kate Middleton wyjdą natomiast same opisy literackie fotografii.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Plejada

Następny artykuł