Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Księżna Kate w garniturze za 12 tysięcy złotych. Show skradła jednak jej córka
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 02.08.2022 22:41

Księżna Kate w garniturze za 12 tysięcy złotych. Show skradła jednak jej córka

Księżna Kate EA
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate z każdym kolejnym publicznym wystąpieniem udowadnia, że ma smykałkę do mody. Tym razem zaprezentowała się w nienagannej stylizacji podczas Igrzysk Wspólnoty Narodów w Birmingham.

Książę William oraz księżna Kate regularnie pojawiają się na licznych wydarzeniach sportowych. Rodziny królewskiej nie zabrakło również w Birmingham, jednak uwagę wyjątkowo nie przykuli Kate i William. Reporterom udało się uchwycić wszystko na zdjęciach.

Księżna Kate w garniturze za 12 tysięcy złotych

Kate Middleton niezmiennie od lat jest obiektem westchnień dla fanów z całego świata. Nienaganne zachowanie, styl, szyk oraz eleganckie stylizacje stanowią inspirację dla wielu kobiet. Warto jednak zauważyć, że księżna nie od zawsze była ikoną modą. Lata temu jej stylizacje budziły skrajne emocje. Cekiny i różowe podkolanówki to dopiero początek. Zdjęcia księżnej sprzed lat zobaczycie TUTAJ.

Tym razem Kate, William oraz ich córka Charlotte pojawili się na Igrzyskach Wspólnoty Narodów w Birmingham. Rodzina królewska uwielbia wydarzenia sportowe, a w szczególności turnieje sportów wodnych. Księżna z tej okazji zdecydowała się na wyjątkowy ubiór. Postawiła na biały garnitur od Alexandra McQueena za około 12 tys. zł.

Kate Middleton dopełniła całą stylizację srebrną biżuterią oraz beżowymi szpilkami. To nie pierwszy raz, kiedy żon księcia Williama stawia na modny w tym sezonie krój garnituru.

Księżna Charlotte skradła show swoją bogatą mimiką

Księżna Kate i książę William regularnie pojawiają się na wydarzeniach medialny wraz ze swoimi dziećmi. George, Charlotte i Louis są uczeni od małego, jak powinni zachowywać się podczas różnych okoliczności. Mimo to dzieciństwo rządzi się własnymi prawami i nie zawsze da się nad wszystkim panować.

Nie tak dawno media rozpisywały się o niesfornym księciu Lousie, który podczas Platynowego Jubileuszu panowania królowej Elżbiety II prezentował bogatą mimikę, a ponadto zaczepiał swoją mamę. Relację z tych wydarzeń wraz z komentarzem eksperta zobaczycie TUTAJ.

Tym razem show skradła księżna Charlotte, która podczas sportowego wydarzenia zaprezentowała serię min. Fotoreporterom udało się uchwycić zachowanie 7-latki, która komicznie kibicowała pływakom.

Zobacz zdjęcia:

Księżna Charlotte EA
Księżna Charlotte i księżna Kate na Igrzyskach Wspólnoty Narodów, fot. Rex Features/East News
Księżna Charlotte EA
Księżna Charlotte i księżna Kate na Igrzyskach Wspólnoty Narodów, fot. Rex Features/East News
Rodzina królewska EA
Rodzina królewska na Igrzyskach Wspólnoty Narodów, fot. Rex Features/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Wiśniewski z byłą żoną i córką podbił scenę, publiczność szalała. Uwagę wszystkich zwrócił jeden szczegół

  2. W głowie nie mieści się, gdzie Trump pochował byłą żonę. Ma miliardy, a chciał zaoszczędzić

  3. Zły czas dla rodziny królewskiej, kolejny wielki skandal. Chodzi o Karola, w tle ogromne pieniądze Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].