Swiatgwiazd.pl > Newsy > Księżna Kate wygadała się ws. dzieci. Cała trójka już podjęła się pierwszej pracy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.07.2022 21:51

Księżna Kate wygadała się ws. dzieci. Cała trójka już podjęła się pierwszej pracy

Księżna Kate EA
Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William mają trójkę dzieci: George'a, Charlotte i Louisa. Cała trójka przyciąga uwagę prasy od samego początku, kiedy tylko pojawiła się na świecie. Teraz ujawniono całkiem nowe, zaskakujące wiadomości: pociechy książęcej pary już zdążyły podjąć się swojej pierwszej pracy.

Najstarszy syn pary, książę George Alexander Louis, niedługo będzie obchodził dziewiąte urodziny – przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku. Jego siostra Charlotte Elizabeth Diana urodziła się 2 maja 2015. Najmłodszy chłopiec, Louis Arthur Charles, ma cztery lata.

Księżna Kate opowiedziała o wakacyjnej pracy dzieci

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o metodach wychowawczych księżnej. Wszystko dlatego, ponieważ podczas obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety Louis przysporzył rodzicom niemałych problemów.

Czterolatek był bardzo znudzony oglądaną paradą i szybko zaczął wiercić się na swoim miejscu. Z nudów stroił miny, próbował zwrócić na siebie uwagę rodziców, a nawet nie krył lęku, kiedy robiło się zbyt głośno. Kate zachowała wtedy spokój i próbowała uspokoić chłopca, choć jej wysiłki nie zdały się na wiele. George i Charlotte, sporo starsi od brata, byli za to przykładem dobrego wychowania.

Sytuacja ta na nowo wzbudziła zainteresowanie prasy całą trójką. Media zelektryzowała więc wiadomość, że dzieci w wakacje nie próżnują, lecz pomagają na gospodarstwie. 8 lipca kończy się rok szkolny w szkole Thomas's Battersea, do której uczęszcza starsza dwójka, a 6 lipca przypada ostatni dzień przedszkola Louisa. Czy oznacza to początek "pracy sezonowej"?

George, Charlotte i Louis pomagają na gospodarstwie

Rodzina księcia Williama uwielbia spędzać dni wolne od obowiązków w ich domu w Norfolk, w posiadłości Anmer Hall. W wywiadzie dla Apple Time to Walk mąż księżnej Kate przyznał, że "spędzają tam tyle czasu, ile mogą, ponieważ jest tam bardzo spokojnie".

Okazuje się, że pobyt na wsi jest okazją do uczenia pociech pracy na gospodarstwie. Księżna opowiedziała, że w połowie minionego semestru książę George pomagał przy przenoszeniu paszy w jednej z obór dla zwierząt.

Także William wspominał w wywiadach o zaangażowaniu maluchów w to, co dzieje się w gospodarstwie. W rozmowie w 2020 roku przyznał, że w czasie wolnym od szkoły jego dzieci pomagają w obejściu. "Charlotte na początku nie była pewna, ale George był absolutnie zdecydowany. Louis kocha traktory" wyznał. Co sądzicie o takiej metodzie wychowawczej?

Zobacz zdjęcia:

księżna Kate
Księżna Kate, fot. Rex Features/East News
Księżna Kate EA
Książę George, książę William, księżniczka Charlotte, książę Louis i księżna Kate, fot. Rex Features/East News
księżna Kate EA
Rodzina królewska, fot. Rex Features/East News
księżna Kate EA
Księżna Kate z dziećmi, fot. Rex Features/East News
księżna Kate EA
Oficjalne zdjęcie księżniczki Charlotte z okazji 7. urodzin, fot. Rex Features/East News

Źródło: Apple Time to Walk, Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. "Love Island": Patrycja i Mikołaj nie są już razem. "Pytań i domysłów jest pełno"

  2. Horoskop tygodniowy. Jak planety wpłyną na znaki zodiaku od 4 do 10 lipca?

  3. Kryzys w związku Meghan i księcia Harry'ego? 37-latek był widziany w ramionach innej kobiety

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].