Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kuchnia Kasi Tusk nie taka idealna?
Anna Lipska
Anna Lipska 23.06.2024 18:53

Kuchnia Kasi Tusk nie taka idealna?

Kuchnia Kasi Tusk
fot. Instagram

Katarzyna Tusk pokazała swoja pięknie urządzoną kuchnię. Jednak jedno z rozwiązań nieźle zaskoczyło internautów. O co chodzi?

Gdzie mieszka Kasia Tusk?

Kasia Tusk od lat konsekwentnie pracuje na nazwisko za sprawą bloga "Make Life Easier", który jest poświęcony modzie, urodzie i stylowi życia. Ma wielu fanów i może poszczycić się współpracami z najlepszymi markami na świecie. Słynie ze swojej charakterystycznej estetyki, w której dominuję minimalizm, prostota i elegancja.

Chętnie dzieli się inspiracjami w sieci, a jej sopockie mieszkanie wygląda jak wyjęte z katalogu. Tym razem pokazała kuchnię.

 

Rozrywające serce sceny. Aktor "Klanu" ze szpitala połączył się z córeczką W Hollywood huczy o NIM i o Jolie. To romans dekady, a dla Pitta kolejny cios

Jak wygląda mieszkanie Kasi Tusk?

Katarzyna Tusk wraz z mężem, dwójką dzieci i psem mieszka od wielu lat mieszka w apartamencie w Sopocie, czyli mieście, które słynie z najwyższych cen mieszkań w kraju. Jakiś czas temu lokum przeszło gruntowny remont. Kasia pozostała wierna estetyce, do której przyzwyczaiła odbiorców. Wnętrza są przestronne, jasne i stylowe. Dominuje biel, prostota i widać inspiracje mieszkaniami w Paryżu.

Szczególne wrażenie robią wysokie sufity, charakterystyczne dla architektury z ubiegłego wieku, z którego pochodzi kamienica. Klimatu dodają również sztukaterie, boazerie czy kafelkowy piec. We wnętrzach nie zabrakło naturalnych materiałów, drewna na podłodze, czy marmurowych blatów. 

Jak wygląda kuchnia?

Jak wygląda kuchnia Kasi Tusk?

Kuchnia Kasi Tusk jest utrzymana w podobnej stylistyce, co reszta mieszkania. Białe meble, które ocieplają drewniane elementy np. krzesła. Stylowe szafki doskonale korespondują z marmurem na blatach.

Wielkie okno daje naturalne światło. W takiej przestrzeni na pewno przyjemnie się gotuje. Jednak kiedy Tusk podzieliła się tym, jak robi deser z truskawkami, i pokazała kuchnię, internautów zadziwiło jedno z rozwiązań. Mianowicie zaczęli się zastanawiać, jak Kasia sięga do górnych półek bardzo wysokich szafek.

Jak się dostajesz do rzeczy na górnych półkach?

Jak sądzicie? To wygodne rozwiązanie, żeby wykorzystać wysokie pomieszczenia kamienicy w ten sposób, czy raczej jest uciążliwe w codziennym użytkowaniu?

Kasia Tusk pokazała kuchnię, fot. Instagram
Kasia Tusk pokazała kuchnię, fot. Instagram