Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > W Hollywood huczy o NIM i o Jolie. To romans dekady, a dla Pitta kolejny cios
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.06.2024 16:07

W Hollywood huczy o NIM i o Jolie. To romans dekady, a dla Pitta kolejny cios

Angelina Jolie i Brad Pitt,
fot. East News

Od kilku lat świat obserwuje konflkikt Angeliny Jolie i Brada Pitta. Teraz na jaw wychodzą nowe doniesienia, sugerujące, że aktorka ma bliską relację z inną niezwykle popularną gwiazdą Hollywood. 

Spór Angeliny Jolie i Brada Pitta

Angelina Jolie i Brad Pitt, niegdyś uwielbiani przez miliony jako idealna para Hollywood, od lat uwikłani są w publiczną walkę po rozwodzie w 2019 roku. Teraz nowe, szokujące doniesienia ujawniają mroczne sekrety z przeszłości ich związku, stawiając Brada Pitta w świetle oskarżeń o długotrwałą przemoc domową.  

Ich burzliwy związek, zapoczątkowany na planie "Pana i Pani Smith" w 2005 roku, od początku budził ogromne zainteresowanie. Ślub w 2014 roku wydawał się zwieńczeniem bajkowej historii miłosnej. Jednak fasada szczęścia szybko runęła. Zaledwie dwa lata po ślubie para ogłosiła separację, a w 2016 roku Jolie złożyła pozew o rozwód, podając jako przyczynę "niemożliwe do pogodzenia różnice". Od tego czasu toczą zaciętą walkę o opiekę nad sześciorgiem dzieci i podział majątku.  

Sprawa nabrała dramatycznego tempa, gdy prawnicy Jolie ujawnili szokujące incydenty z udziałem Pitta, w tym awanturę na pokładzie prywatnego samolotu w 2016 roku. Świadkowie twierdzą, że Pitt znajdował się pod wpływem alkoholu i dopuścił się agresji słownej i fizycznej wobec Jolie, a także szarpał się ze starszym synem Maddoxem, który stanął w obronie matki. Teraz, w trakcie toczących się rozpraw sądowych, pojawiają się kolejne oskarżenia. Jolie zarzuca Pittowi długotrwałe problemy z alkoholem i stosowanie przemocy domowej na przestrzeni lat. 

Według doniesień aktor miał m.in. wyzywać żonę i dzieci, a także niszczyć przedmioty w domu. Pitt stanowczo zaprzecza wszystkim oskarżeniom i przedstawia własną wersję wydarzeń. Sprawa wciąż się toczy, a na jaw wychodzą coraz to nowe szczegóły, rysując mroczny obraz gwiazdora hollywoodzkiego kina.  

Katarzyna Glinka jak Angelina Jolie? Adoptowała dziecko z Afryki! "Porzucona przez biologiczną matkę" Najstarszy syn Brada Pitta uderza w aktora. Opisał, jakie piekło przechodził z rodzeństwem

Dzieci Jolie i Pitta odcinają się od ojca

Maddox i Zahara, najstarsze dzieci pary, już wcześniej porzuciły nazwisko Pitta. Teraz doniesienia sugerują, że 15-letnia Vivienne również do nich dołączyła.  Źródła magazynu "People" ujawniły, że na liście płac do jednego z filmów widniała ona jedynie jako "Vivienne Jolie". Nie ma jednak potwierdzenia, czy jest to oficjalna zmiana nazwiska. "People" próbowało skontaktować się z przedstawicielami Jolie i Pitta w celu uzyskania komentarza, ale bezskutecznie. 

Nieoficjalnie spekuluje się, że Vivienne, podobnie jak jej rodzeństwo, chce w ten sposób odciąć się od ojca. Sytuacja jest niewątpliwie smutna i ujawnia problemy rodzinne między Bradem Pittem a jego biologicznymi dziećmi. Brak oficjalnych komentarzy ze strony zainteresowanych nie studzi medialnej burzy wokół tej sprawy.

Teraz nowe plotki podsyciły tylko zainteresowanie gwiazdą Hollywood.

Angelina Jolie ma romans z gwiazdą Hollywood?

Magazyn “New Idea” podał ostatnio, że Tom Cruise jest zainteresowany relacją z Angeliną Jolie. 61-letni aktor, uważa, że gwiazda jest do niego “idealnie dopasowana”. Chce zrobić z nią film, aby sprawdzić, czy ich związek może przerodzić się w coś więcej. 

Przez ostatnie kilka lat rozmawiali o wspólnej pracy, chodzi tylko o znalezienie odpowiedniego projektu. Ostatnio Ange wydaje się być bardziej otwarta na poznanie go również towarzysko - powiedział informator Heat.

 Cruise jest zachwycony charakterem Angeliny, dąży również do rozpoczęcia relacji z nią. 

Tom zachwyca się intelektem Ange i tym, jak silną, imponującą kobietą jest. Jego celem jest przekonać ją do współpracy, a potem ją uwieść – kontynuował informator.  

Wiadomość ta pojawiła się po tym, jak Tom zakończył swój krótki romans z urodzoną w Rosji Elsiną Khayrovą w lutym. Angelina w ostatnim czasie powstrzymywała się od głębszych relacji z mężczyznami, po rozwodzie z Bradem Pittem. Zamiast tego skupiła się na swoich dzieciach. Jednak wraz z ich dorastaniem, Angelina jest gotowa na nowy etap w swoim życiu. 

Ich wspólni przyjaciele mogą sobie to wyobrazić - twierdzi informator Heat.

Co o tym sądzicie?

Angelina Jolie i Brad Pitt, fot. Instagram
Angelina Jolie i Brad Pitt, fot. Instagram
Tom Cruise, fot. Instagram
Tom Cruise, fot. Instagram