Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Imprezy > Angelina Jolie z córką złamały serce Bradowi Pittowi na oczach świata
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 17.06.2024 23:28

Angelina Jolie z córką złamały serce Bradowi Pittowi na oczach świata

Angelina Jolie z córką
fot. EastNews

Niedawno głośno było o tym, że córka Brada Pitta zmieniła nazwisko. Teraz dziewczynka wraz z Angeliną złamały serce aktora. Wszystko odbywało się publicznie. 

Konflikt Angeliny Jolie i Brada Pitta

Angelina Jolie i Brad Pitt, niegdyś hollywoodzka para numer jeden, od lat toczy publiczną batalię po rozwodzie w 2019 roku. Nowe doniesienia ujawniają mroczne sekrety z przeszłości ich związku, stawiając Brada Pitta w świetle oskarżeń o długotrwałą przemoc domową.  

Już od czasów "Pana i Pani Smith" w 2005 roku, ich romans budził ogromne zainteresowanie. Ich ślub w 2014 roku wydawał się zwieńczeniem bajkowej historii miłosnej, a Angelina, kojarzona z wizerunkiem silnej i niezależnej kobiety, stała się dla fanów Jennifer Aniston symbolem "złodziejki męża".  

Jednak pozory szczęścia szybko prysły. Zaledwie dwa lata po ślubie para ogłosiła separację, a w 2016 roku Jolie złożyła pozew o rozwód, powołując się na "niemożliwe do pogodzenia różnice".  Od tego czasu toczą zaciętą walkę o opiekę nad sześciorgiem dzieci i podział majątku. 

Sprawa nabrała dramatycznego tempa, gdy prawnicy Jolie ujawnili szokujące incydenty z udziałem Pitta, w tym awanturę na pokładzie prywatnego samolotu w 2016 roku. Relacje świadków sugerują, że Pitt znajdował się pod wpływem alkoholu i dopuścił się agresji słownej i fizycznej wobec Jolie, a także szarpał się ze starszym synem Maddoxem, który stanął w obronie matki.  

Teraz, w trakcie toczących się rozpraw sądowych, pojawiają się kolejne oskarżenia. Jolie zarzuca Pittowi długotrwałe problemy z alkoholem i stosowanie przemocy domowej na przestrzeni lat. Według doniesień, aktor miał m.in. wyzywać żonę i dzieci, a także niszczyć przedmioty w domu. Pitt stanowczo zaprzecza wszystkim oskarżeniom i przedstawia własną wersję wydarzeń. Sprawa toczy się dalej, a na jaw wychodzą coraz to nowe szczegóły, rysując mroczny obraz gwiazdora hollywoodzkiego kina.

Dzieci pary również pośrednio opowiedziały się po jednej ze stron konfliktu.

15-letnia córka Angeliny Jolie zrobiła furorę na czerwonym dywanie. Vivienne to wykapana mama Wydali majątek i przeszli szereg operacji. Bliźniacy chcieli wyglądać jak Brad Pitt. Oto efekt

Dzieci Jolie i Pitta odcinają się od ojca

Dwoje najstarszych dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta, Maddox i Zahara, porzuciło nazwisko ojca i posługuje się wyłącznie nazwiskiem matki. Teraz doniesienia sugerują, że 15-letnia Vivienne również podążyła ich śladami.  

Według źródeł magazynu "People", na liście płac za udział w jednym z filmów widniała ona jedynie jako "Vivienne Jolie".  Nie wiadomo jednak, czy zmiana ta ma charakter oficjalny. "People" próbowało skontaktować się z przedstawicielami Jolie i Pitta, aby uzyskać komentarz, ale bezskutecznie. 

Nieoficjalnie spekuluje się, że Vivienne, podobnie jak jej rodzeństwo, chce odciąć się od ojca. Sytuacja ta jest niewątpliwie smutna i ukazuje na zewnątrz rodzinny dramat rozgrywający się między Bradem Pittem a jego biologicznymi dziećmi. Mimo braku oficjalnych komentarzy ze strony zainteresowanych, medialna burza wokół tej sprawy nie cichnie.

Teraz Angelina i Vivienne kolejny raz wbiły szpilkę Bradowi Pittowi. 

Angelina Jolie z córką wymierzają cios w stronę Pitta

Podczas gali rozdania nagród Tony Awards Angelinie Jolie towarzyszyła nastoletnia córka Vivienne. Pierwszy raz nominowano aktorkę za pracę nad musicalem. Vivienne pracowała z matką przy filmowej adaptacji musicalu "The Outsiders", gdzie Jolie pełniła funkcję producentki, a córka asystowała jej na planie.

Angelina prezentowała się zjawiskowo w długiej, marszczonej sukni. W tym samym kolorze miała na sobie również narzutkę. Suknia była dopasowana w talii i dekolcie, a na dole miała mnóstwo materiału, co uwydatniało figurę Jolie. Jej córka zdecydowała się na zupełnie inną stylizację. Postawiła na klasyczny zestaw białej koszuli i spodni garniturowych. Na wierzchu miała też marynarkę bez ramiączek, a przy szyi muszkę. 

To że Angelina z córką pokazały się razem na gali, a weszły na nią trzymając się za rękę, internauci odebrali jako kolejny cios wymierzony w stronę Pitta. Widać, jak ich rodzona córka jest bardziej zżyta z matką i murem staje po jej stronie, odcinając się od ojca. 

Angelina Jolie z córką Vivienne, fot. East News
Angelina Jolie z córką Vivienne, fot. East News
Angelina Jolie z córką Vivienne, fot. East News
Angelina Jolie z córką Vivienne, fot. East News