Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wydali majątek i przeszli szereg operacji. Bliźniacy chcieli wyglądać jak Brad Pitt. Oto efekt
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.04.2024 09:45

Wydali majątek i przeszli szereg operacji. Bliźniacy chcieli wyglądać jak Brad Pitt. Oto efekt

Brad Pitt
fot.: EastNews

Brad Pitt ma ogrom fanów na całym świecie. Dwoje z nich, bracia bliźniacy podjęli decyzję, że chcą wyglądać jak sławny aktor. Na operacje plastyczne wydali majątek. Szczegóły. 

Operacje plastyczne w dzisiejszych czasach

Aktualnie coraz częściej podejmuje się temat operacji plastycznych. Dla zainteresowanych dostępnych jest wiele opcji, możliwości. Jeszcze kilka lat temu o takich zabiegach mówiło się w głównej mierze negatywnie. Dziś ludzie chętnie korzystają z tego rozwiązania.

 Jest to popularny sposób na poprawę swojego wizerunku, ale co ważniejsze samopoczucia. W wielu przypadkach poddanie się zabiegowi uleczyło kompleksy danej jednostki oraz podniosło poziom pewności siebie. Jednak poddanie się zabiegowi powinno być przemyślaną decyzją, a nie podążaniem za trendami i modą.

W mediach często mówi się osobach, które poddały się drastycznym operacjom, by upodobnić się do swojego idola. 

Pitt znęcał się nad rodziną na długo przed feralnym incydentem w samolocie? Prawnicy Jolie wytoczyli ciężkie działa! Syn oczernił Brada Pitta. Reakcja aktora? Nie musieliśmy długo czekać na doniesienia z zagranicy

Brad Pitt w mediach

Brad Pitt należy do grona najbardziej rozpoznawalnych aktorów na całym świecie. Karierę rozpoczynał od występów w operach mydlanych, a na dużym ekranie zadebiutował w 1987 roku. 

Na przestrzeni lat wystąpił w wielu znanych produkcjach, takich jak “Wywiad z wampirem”, “Wichry namiętności”, “Siedem lat w Tybecie”, “Joe Black”, “Troja”, “Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”, czy “Babilon”. Brad Pitt jest laureatem Oscara za rolę w filmie Quentina Tarantino “Pewnego razu… w Hollywood”.

Aktor ma rzesze fanów na całym świecie. W ostatnich czasie media rozpisują się o dwójce jego wielbicieli, którzy w szczególny sposób wyrazili swoje uwielbienie wobec Pitta.

Wydali fortunę, by wyglądać, jak Brad Pitt

Matt i Mike Schlepp to bliźniacy, o których jest głośno w amerykańskich mediach. W przeszłości brali oni udział w jednym z programów, emitowanych na kanale MTV. Teraz bracia pochwalili się efektami operacji plastycznych, na które przeznaczyli mnóstwo pieniędzy. Ich celem było wyglądać jak Brad Pitt. 

Pierwsze zabiegi przeszli w wieku 21 lat. By, modyfikować swój wygląd i jak najbardziej przypominać sławnego aktora Mike i Matt poddali się m.in. wszczepieniu implantów brody oraz policzków, spiłowaniu szczęki, czy zmniejszeniu nosa. Wstawiono im także nowe licówki. 

Powodem, dla którego zdecydowali się na metamorfozę, był brak zainteresowania ze strony kobiet. Stwierdzili, że jeśli upodobnią się do postaci znanej i uwielbianej, to ich los się odmieni. Bliźniacy zdecydowali, że chcą wyglądać jak Brad Pitt, który wiele razy pojawiał się w rankingach najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Matt i Mike Schleep wyznali, że cieszą się z efektów przeprowadzonych zabiegów. 

Czuję się fantastycznie po kilku operacjach, które przeszedłem. Jeśli twoja aparycja cię nie satysfakcjonuje, rozważ operację plastyczną. Na pewno nie chcesz przemierzać życia, będąc niezadowolonym z twojego wyglądu - powiedział jeden z nich w programie stacji MTV. 

Według brytyjskiego tytułu 'The Sun:" bliźniacy mieli przeznaczyć na operacje plastyczne 15 tysięcy funtów, co daje około 80 tysięcy złotych. Poniżej możecie zobaczyć bliźniaków po metamorfozach. Przypominają Brada?

Brad Pitt, fot. EastNews
Brad Pitt, fot. EastNews