Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka publicznie poniżyła Brada Pitta. Przykre, co zrobiła na oczach świata
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.05.2024 16:05

Córka publicznie poniżyła Brada Pitta. Przykre, co zrobiła na oczach świata

Córka Jolie i Pitta odcina się od ojca
fot. Instagram

Konflikt Brada Pitta i Angeliny Jolie trwa już od kilku lat. Teraz córka pary jednoznacznie stanęła po stronie matki i odcięła się od ojca. To mocny cios w stronę Pitta. 

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta

Angelina Jolie i Brad Pitt mają sześcioro dzieci: troje biologicznych (Shiloh, Knox i Vivienne) oraz troje adoptowanych (Maddox, Pax i Zahara). Media na całym świecie uważnie śledziły ich dorastanie w blasku sławy rodziców, prognozując, że mogą podążyć ich śladami. 

Jedna z biologicznych córek pary, Vivienne, zagrała nawet razem z mamą w filmie "Czarownica" z dość nietypowego powodu. Kostium Angeliny Jolie był zbyt przerażający dla innych dzieci, natomiast dziewczynka nie bała się okazywać czułości matce, nawet w pełnej charakteryzacji.   

Kiedy Angelina i Brad się rozstali, w mediach zawrzało. Zaczęła się batalia sądowa, a wraz z nią kwestia podziału praw rodzicielskich. 

Brad Pitt i Angelina Jolie zakończyli batalię sądową. Jedno z nich ma co świętować Wychudzona Angelina Jolie przyłapana po długiej przerwie. Robiła wszystko, by dodać sobie kilogramów?

Konflikt Angeliny Jolie i Brada Pitta

Siedem lat temu światowe media były zszokowane informacją o niespodziewanym rozstaniu Brada Pitta i Angeliny Jolie. Wkrótce zaczęły pojawiać się kontrowersyjne szczegóły dotyczące zakończenia ich związku. Angelina twierdziła, że jej mąż miał poważny problem z alkoholem. Kulminacja konfliktu nastąpiła we wrześniu 2016 roku podczas lotu prywatnym odrzutowcem. Jolie oskarżyła Pitta o fizyczne i słowne atakowanie jej, a także o podduszenie i uderzenie dwojga ich dzieci, które próbowały go powstrzymać. 

Wkrótce po tym Angelina złożyła pozew o rozwód, co zapoczątkowało nowy spór o prawa do francuskiej posiadłości Miraval, gdzie para prowadziła wspólny biznes — winnicę produkującą nagradzane różowe wino. Brad Pitt zaoferował Jolie 54,5 miliona dolarów za jej udział w przedsięwzięciu, ale ona postanowiła negocjować z innymi potencjalnymi nabywcami, w tym rosyjskim oligarchą, który ostatecznie dokonał zakupu. Pitt zdołał jednak powstrzymać sprzedaż, wnosząc sprawę do sądu. Przedstawiciele Jolie twierdzili, że jej decyzja była motywowana wyższą ofertą Rosjanina o 13 milionów dolarów. 

W odpowiedzi na pozew Jolie oskarżyła byłego męża o nadmierne wydatki na winnicę, które miały być działaniem przeciwko niej. Zażądała 250 milionów dolarów odszkodowania, ale jest gotowa na negocjacje. Wszystko wskazuje na to, że Jolie zachowa prawo do opieki nad trojgiem ich niepełnoletnich dzieci, a prawdopodobnie zrzeknie się praw do winnicy, jeśli Pitt zapłaci 250 milionów dolarów. 

Dzieci aktorskiej pary stają po stronie matki, a nawet całkowicie odcinają się od ojca. 

Córka Jolie i Pitta odcina się od nazwiska ojca

Najstarsze z dzieci Jolie i Pitta używają tylko jednego członu nazwiska, w przeciwieństwie do swojego rodzeństwa. Maddox i Zahara od pewnego czasu nazywają się Jolie, rezygnując z nazwiska ojca. Ostatnio okazało się, że 15-letnia Vivienne również zdecydowała się na podobny krok. 

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta pracowała z matką przy produkcji musicalu „The Outsiders”, gdzie słynna aktorka była główną producentką, a Vivienne pełniła rolę asystentki. Według informacji zdobytych przez magazyn “People”, na liście płac figurowała jako „Vivienne Jolie”

Nie jest jednak pewne, czy oficjalnie nosi tylko to jedno nazwisko. Portal “People” próbował skontaktować się z pełnomocnikami zarówno Jolie jak i Pitta, ale nie uzyskał odpowiedzi. Nieoficjalnie jednak mówi się, że Vivienne – tak jak reszta rodzeństwa – nie chce znać ojca. To przykre, że rodzinny dramat między Bradem a jego biologicznymi dziećmi rozgrywa się na oczach świata, nawet jeśli żadna ze stron nie komentuje tego publicznie…

Angelina Jolie z dziećmi, fot. EastNews
Angelina Jolie z dziećmi, fot. EastNews
Angelina Jolie i brad Pitt, fot. Instagram
Angelina Jolie i brad Pitt, fot. Instagram
Angelina Jolie z dziećmi, fot. Instagram
Angelina Jolie z dziećmi, fot. Instagram