Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 15-letnia córka Angeliny Jolie zrobiła furorę na czerwonym dywanie. Vivienne to wykapana mama
Karolina Kurek
Karolina Kurek 12.04.2024 12:22

15-letnia córka Angeliny Jolie zrobiła furorę na czerwonym dywanie. Vivienne to wykapana mama

Angelina Jolie z córką Vivienne
fot. East News

W mediach co jakiś czas pojawiają się informacje na temat najstarszej córki Angeliny Jolie i Brada Pitta - Shiloh. Jednak tym razem zrobiło się głośno o jej młodszej siostrze, Vivienne Marcheline. Nastolatka pojawiła się ze sławną matką na jednej z premier.

Małżeństwo Angeliny Jolie i Brada Pitta

Angelina Jolie i Brad Pitt poznali się na planie filmu “Pan i Pani Smith”. Aktor w tym czasie był mężem Jennifer Aniston, jednak rozwiódł się z gwiazdą “Przyjaciół” i związał z filmową Larą Croft. Para przez lata uchodziła za najpopularniejszy duet na świecie. Media nadały im nazwę “Brangelina”, łącząc ich imiona. 

W 2006 roku doczekali się córki Shiloh Nouvel a dwa lata później na świat przyszły bliźniaki Vivienne Marcheline i Knox Leon. Joli i Pitt wychowywali wspólnie także troje adoptowanych dzieci: Maddoxa, Paxa i Zaharę. 

Aktorzy w 2014 roku zdecydowali się zawrzeć związek małżeński. W ceremonii towarzyszyły im jedynie dzieci. Jednak dwa lata później Angelina złożyła pozew o rozwód, powołując się na różnicę nie do pogodzenia. Ich małżeństwo  zostało rozwiązane w 2019 roku. 

Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI Pitt znęcał się nad rodziną na długo przed feralnym incydentem w samolocie? Prawnicy Jolie wytoczyli ciężkie działa!

Angelina Jolie i Brad Pitt: konflkt

Od czasu rozstania para toczy zacięty spór w kwestii opieki nad szóstką dzieci. W mediach zrobiło się szczególnie głośno, gdy prawnicy Angeliny ujawnili awanturę do której doszło między małżonkami. Podczas kłótni Pitt miał uderzyć syna, Maddoxa, który stanął w obronie Jolie. 

W trakcie rozprawy rozwodowej Angelina utrzymywała, że Brad ma problemy z agresją i alkoholem, a także znęca się nad rodziną. Zagraniczne tytuły opisywały szczegółowe informacje o wyżej wymienionej awanturze. Gwiazdor miał być agresywny wobec żony oraz atakować ją fizycznie oraz słownie. Pitt jednak wszystkiemu zaprzecza. 

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta na czerwonym dywanie

Najmłodsza córka Angeliny Jolie i Brada Pitta towarzyszyła sławnej mamie podczas premiery sztuki na Broadwayu “The Outsiders”. Vivienne po raz pierwszy pojawiła się na czerwonym dywanie trzy lata temu. Wtedy ona i pozostałe dzieci pary wspierały Angelinę na premierzy filmu “Eternals”.

Jolie i jej córka prezentowały się fantastycznie, pozując na ściance, nie da się ukryć, że 15-letnia Vivienne coraz bardziej przypomina mamę, która uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. 

Co Wy na to?

EN_01163486_0152.jpg
Angelina Jolie z bliźniakami (2015), fot. Diabolik / Splash News/EAST NEWS
EN_01616674_0069.jpg
Angelina Jolie z córką Vivienne, fot. Nancy Kaszerman/ZUMA Press Wire / SplashNews.com/East News
EN_01616674_0002.jpg
15-letnia córka Angeliny Jolie, fot. Rex Features/East News
EN_01616674_0054.jpg
Angelina Jolie, fot. Nancy Kaszerman/ZUMA Press Wire / SplashNews.com/East News