Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kupił bilet w jedną stronę. Jak dziś żyje Łukasz Dziemidok, były gwiazdor "Pierwszej miłości"?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.05.2022 18:39

Kupił bilet w jedną stronę. Jak dziś żyje Łukasz Dziemidok, były gwiazdor "Pierwszej miłości"?

Łukasz Dziemidok EA
fot.TRICOLORS/East News

Łukasz Dziemidok w przeszłości podbił ekrany rolą w serialu "Pierwsza miłość". Okazuje się jednak, że aktorstwo nie było mu pisane. Mężczyzna musiał podjąć ważną decyzję, by gonić za marzeniem.

Miłośnicy polskich seriali z pewnością rozpoznają rolę aktora w takich produkcjach jak: "Klan", "Świat według Kiepskich", "Fala zbrodni", "Pensjonat pod Różą", czy "Pierwsza miłość". Odbiorcy zapamiętali postacie Łukasza Dziemidoka jako poczciwych chłopców z sąsiedztwa.

Gdy okazało się, że producenci z biegiem lat coraz rzadziej obsadzali go w poważnych rolach, mężczyzna postanowił obrać inną ścieżkę zawodową. Stawiając wszystko na jedną kartę, opuścił Polskę, by spełniać marzenia w Stanach Zjednoczonych.

Łukasz Dziemidok królował w "Pierwszej miłości"

Rola w produkcji Polsatu była dla niego przełomowym momentem, w którym artysta zaczynał zdobywać rozpoznawalność oraz sympatię widzów. Uważano, że gwiazdor może mieć przed sobą świetlaną karierę, jednak on wymagał od siebie bardziej ambitnych postaci.

Z biegiem lat Łukasz Dziemidok coraz mniej wpisywał się w wyobrażenia sympatycznych amantów, dlatego postanowił przewartościować swoje dokonania. Pojawił się jeszcze sporadycznie w takich serialach jak: "Policjanci i policjantki", "O mnie się nie martw" czy "Ojciec Mateusz".

Postanowił jednak nie gonić za sławą i rozwijać się w innej pasjonującej go dziedzinie, czyli wyścigach samochodowych. To właśnie z nimi postanowił związać przyszłość, która poniosła gwiazdora aż za granice Polski.

Łukasz Dziemidok spełnia swój "American Dream"

Gwiazdor szklanego ekranu poważnie zaczął pracować nad rozwojem pasji motoryzacyjnej, biorąc udział w licznych wyścigach. Zwyciężył nawet polskie eliminacje na niezawodowego kierowcę rajdowego w konkursie "Marlboro".

Następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by spełnić się tam zawodowo. Gwiazdorowi udało się rozpocząć pracę jako laggera na torze Circuit of The Americas w teksańskiej miejscowości Austin. Łukasz Dziemidok postanowił nie powracać do aktorstwa, ani do Polski, choć początkowo nie wiedział, że jego przyszłość zwiąże się właśnie z Ameryką.

Dziś 42-latek na stałe odnalazł swoje miejsce za granicą, gdzie ukończył edukację oraz rozpoczął karierę. Motoryzacyjna pasja stała się dla niego przyjemną pracą, dzięki której nie tęskni za szklanym ekranem.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja 

  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje

  3. Kate Moss złożyła zeznania w procesie Deppa i Heard. Opowiedziała o sytuacji na schodach

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Interia.pl