Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Łamiący serce wpis Sylwii Peretti o zmarłym synu. To dla niej wyjątkowo trudny dzień
Karolina Kurek
Karolina Kurek 12.05.2024 10:18

Łamiący serce wpis Sylwii Peretti o zmarłym synu. To dla niej wyjątkowo trudny dzień

Sylwia Peretti
fot. KAPiF

Sylwia Peretti opublikowała nowy wpis w mediach społecznościowych. Celebrytka w szczególny sposób uczciła pamięć o zmarłym synu. Łzy same lecą do oczu.

Śmierć Patryka Peretti

Patryk Peretti, syn gwiazdy stacji telewizyjnej TTV Sylwii Peretti, zginął tragicznie w lipcu zeszłego roku. Młody mężczyzna wraz z trzema kolegami byli uczestnikami wypadku, do którego doszło na Moście Dębnickim w Krakowie, w wyniku zbyt szybkiej jazdy. Okazało się także, że niestety Patryk Peretti, kierujący pojazdem był pod wpływem alkoholu, a dokładnie 2,3 promila we krwi i 2,6 promila w moczu, jak donosił “Fakt”. 

Matka zmarłego pragnęła przeżyć żałobę w ciszy, jednak otrzymała wiele komentarzy i wiadomości przepełnionych hejtem. Sylwia Peretti zabrała wtedy głos.

Dziś cała wina spada na mnie. Nazywana jestem matką mordercy i na moich barkach kładziona jest odpowiedzialność za to, że samochód roztrzaskał się, bo mój dorosły syn był pod wpływem alkoholu. Oddałabym całe swoje życie, żeby cofnąć czas, ale nie mogę - wyznała w rozmowie z “Vivą!”. 

Tak teraz wygląda grób syna Peretti. Pojawił się nowy napis Sylwia Peretti z mężem na imprezie. Pierwsze wyjście po śmierci syna zaniepokoiło fanów. "Widać rozpacz w oczach"

Sylwia Peretti w żałobie

Peretti po śmierci syna zdecydowała się na wycofanie z życia publicznego. Przestała być także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie jedynie sporadycznie wrzucała kilka zdjęć, czy nagrań Patryka. Sylwia Peretti pogrążyła się w żałobie po stracie jedynego dziecka. W tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie męża, Łukasza, który traktował Patryka jak własnego syna. 

Gwiazda stacji TTV stara się funkcjonować i powoli wracać do codziennego trybu życia. Nie jest to jednak łatwe, a jej małżonek nieustanie wspiera ją w tym czasie. Łukasz jakiś czas temu dodał post na Instagramie, gdzie zdradził, jak wiele zawdzięcza swojej żonie. 

Kiedy miałem kilkanaście lat, myślałem, że 40-letni ludzie są już starzy. Dzisiaj mając 40, lat czuję, że jeszcze dużo przede mną, a to dzięki tej kobiecie, która stoi obok mnie i, pomimo że sama dźwiga olbrzymi ciężar, zawsze jest wsparciem i opoką. Kocham Cię najbardziej na świecie mój kwiatuszku - napisał. 

Peretti dodała wpis z okazji urodzin zmarłego syna

W niedzielę 12 maja pojawił się nowy wpis na profilu Sylwii Peretti. Kobieta dodała nagranie ze zmarłym synem, na którym m.in. świętują wspólnie jego urodziny, spędzają razem czas w kuchni, czy podróżują samochodem. Patryk Peretti skończyłby tego dnia 25 lat. 

Znając Patryka, mam w sercu głęboką nadzieję, że tam gdzie jest, robi jak zawsze najlepsze urodzinowe burgery z jajkiem na miękko i świętują urodzinowy dzień... 

Synek... nie słyszę co mówisz, ale widzę co robisz.
Jesteś tak namacalny, tak bardzo wyczuwalny, że mogłabym cię dotknąć z zamkniętymi oczami. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, nabrało innego znaczenia.
Jak daleko sięga granica niemożliwego?
Nie zrozumie tych słów ten, kto nie stracił najważniejszej osoby - zaczęła wpis Peretti. 

Sylwia nie ma wątpliwości, że syn nad nią czuwa:

Wiem że jesteś przy mnie i bez przerwy upominasz mówiąc:

"Mamuśka zawsze mówiłaś że damy rade, przecież ty nie możesz się poddać!" - dźwięczą mi te słowa jak mantra.

Tak bardzo chcesz żebym się jak zawsze pozbierała i zrobiła tutaj jeszcze coś ważnego... ale jak, skoro w moim świecie nagle, tak pusto zrobiło się bez Ciebie. Jak bardzo można być nie gotowym na życie które nadeszło?
Wiem, że nie ma na świecie nic równie okrutnego, jak poczucie opuszczenia wywołane tym, że nie ma się na co czekać, że nic nie daje radości, że zabrakło nadziei.
Jedyne na co teraz czekam, to spotkanie z Tobą.
Chodzę jak we mgle, nie widzę tego świata i po omacku trwam oczekując kolejnego dnia, bo wiem że on zbliża mnie do Ciebie. Jestem tak strasznie zmęczona brakiem Ciebie.

W ten wyjątkowy dzień Peretti złożyła obietnicę zmarłemu Patrykowi.

Urodzinowo obiecuję Ci, że będę dbać o moje jedno skrzydło, by jak już się spotkamy, nierozerwalnie połączymy się w jedno i jak dawniej, razem, poszybujemy ku dobremu.
Kocham cię Synek! 

12.05.1999 godz.7.25
Tylko ta data dla mnie istnieje - napisała. 

Sylwia Peretti z synem, fot. Instagram
Sylwia Peretti z synem, fot. Instagram
Sylwia Peretti, fot. KAPiF
Sylwia Peretti, fot. KAPiF