Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Peretti z mężem na imprezie. Pierwsze wyjście po śmierci syna zaniepokoiło fanów. "Widać rozpacz w oczach"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 15.04.2024 18:11

Sylwia Peretti z mężem na imprezie. Pierwsze wyjście po śmierci syna zaniepokoiło fanów. "Widać rozpacz w oczach"

Sylwia Peretti
fot. KAPiF, Instagram

Mąż pokazał zdjęcia z Sylwią Peretti. Gwiazda TTV wyszła na imprezę pierwszy raz po tragicznej śmierci syna. Fani są zaniepokojeni jej wyglądem. W oczach dostrzegli smutek.

Śmierć Patryka Peretti

Patryk Peretti w wieku zaledwie 24 lat tragicznie zginął wraz z trzema innymi młodymi mężczyznami. Wypadek w nocy z 14 na 15 lipca ubiegłego roku na Moście Dębnickim w Krakowie spowodowany przez rozpędzone auto, nie pozostawił ofiarom szans na przeżycie. 

Szczególnie druzgocące było to, że – jak donosił „Fakt” – młody mężczyzna miał 2,3 promila alkoholu etylowego we krwi, a w moczu 2,6 promila. W wyniku tej tragedii Sylwia Peretti, matka Patryka, pogrążyła się w smutku, próbując znaleźć ukojenie z dala od świata mediów. Niestety, także na nią spadła fala hejtu i krytyki:

Dziś cała wina spada na mnie. Nazywana jestem matką mordercy i na moich barkach kładziona jest odpowiedzialność za to, że samochód roztrzaskał się, bo mój dorosły syn był pod wpływem alkoholu. Oddałabym całe swoje życie, żeby cofnąć czas, ale nie mogę – powiedziała Peretti w rozmowie z “Vivą!”.

Trudny czas u Sylwii Peretti. Czarno-białe nagranie i smutne wyznanie To stało się kolejny raz po śmierci syna Sylwii Peretti. Zrozpaczona matka wszystko nagrała

Sylwia Peretti z mężem na imprezie

Po tragicznym wydarzeniu, Sylwia Peretti popadła w głęboką rozpacz i zdecydowała się na wycofanie z życia publicznego. Jej mąż również na jakiś czas zniknął z przestrzeni internetowej. Łukasz Porzuczek od czasu do czasu odświeża swój profil na Instagramie. Dzieli się tam informacjami dotyczącymi działań podejmowanych przez jego firmę oraz stara się dodawać otuchy swojej żonie. 

We wpisach Łukasz regularnie podkreśla, jak dużo zawdzięcza ukochanej. W szczególny sposób podziękował jej podczas swoich 40. urodzin, wyrażając ciepłe słowa wspomnień.

Kiedy miałem kilkanaście lat, myślałem, że 40-letni ludzie są już starzy. Dzisiaj mając 40, lat czuję, że jeszcze dużo przede mną, a to dzięki tej kobiecie, która stoi obok mnie i, pomimo że sama dźwiga olbrzymi ciężar, zawsze jest wsparciem i opoką. Kocham Cię najbardziej na świecie mój kwiatuszku — napisał Łukasz Porzuczek na Instagramie.

Łukasz Porzuczek opublikował także zdjęcie ze swoją żoną. Fani nie mieli wątpliwości, że fotografia została zrobiona już po tragedii, jaka miała miejsce w lipcu 2023 roku.

Fani martwią się o Sylwię Peretti

Pod fotografią, którą Łukasz Porzuczek opublikował z okazji swoich urodzin, pojawiły się życzenia od kilku osób. Niektórzy z komentujących skupili się na wyglądzie Sylwii Peretti

Obserwatorzy byli zadowoleni, że widzą ją u boku swojego męża. Cieszy ich fakt, że Peretti zdecydowała się wyjść z domu i powoli wraca do normalnego stylu życia, ale jednocześnie wyrazili zaniepokojenie. 

Według niektórych internautów na twarzy Sylwii brakowało dawnej iskry. Fanom nie umknęło, że w oczach Sylwii widać smutek:

  • Widać w twoich oczach rozpacz... kochana trzymaj się... masz wspaniałego kochającego męża
  • Bardzo miło widzieć Panią Sylwię. Widać rozpacz w oczach. Proszę się trzymać cieplutko
  • Tak, oczywiście miło widzieć Sylwię... ale to nie jest ta sama Sylwia. Jest zgaszona, bardzo, to widać... Nie wiem, ile czasu musiałoby minąć – czytamy w komentarzach. 

Poniżej szeroko komentowana fotografia.

Sylwia Peretti z mężem. Pierwsze wyjście po śmierci syna, fot. Instagram
Sylwia Peretti z mężem. Pierwsze wyjście po śmierci syna, fot. Instagram
Sylwia Peretti z mężem. Pierwsze wyjście po śmierci syna, fot. Instagram
Sylwia Peretti z mężem. Pierwsze wyjście po śmierci syna, fot. Instagram
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF
Sylwia Peretti z mężem, fot. KAPiF