Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Lenka Kliment pokazała pozytywny test ciążowy. To nie przypadek, wspomina ważny dzień
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.04.2023 08:10

Lenka Kliment pokazała pozytywny test ciążowy. To nie przypadek, wspomina ważny dzień

Lenka Klimentova, Jan Kliment
KAPiF

Lenka Klimentova i Jan Kliment świętowali we wtorek rocznicę wyjątkowego wydarzenia. Tancerka zamieściła na Instagramie wiele mówiące zdjęcie, które obrazuje radość, jaką małżeństwo przeżywało dokładnie rok temu. 

Dziś para z „Tańca z gwiazdami” jest szczęśliwą, trzyosobową rodziną. Gwiazdy długo starały się o dziecko, ale euforia po narodzinach maleństwa wynagrodziła im stres i wszelkie obawy związane z rodzicielstwem. 

Lenka Klimentova sięga pamięcią do przeszłości

Lenka i Jan Kliment są rodzicami czteromiesięcznego Cristiana. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców. Nic dziwnego; mama i tata bardzo długo starali się o jego przyjście na świat. Dziś każdy dzień z malcem jest dla nich prawdziwą celebracją.

Para jest w związku od 2009 roku. Ślub wzięli w Ostrawie, w 2016. Na narodziny pierwszego dziecka czekali aż do 1 grudnia 2022. Wcześniej w wywiadach wielokrotnie podkreślali, ile trudności, nerwów i emocji kosztowały ich lata spędzone na próbach powiększenia rodziny. Na szczęście ten okres już za nimi, a od dłuższego czasu budują szczęśliwe wspomnienia.

Dawid Kubacki przekazał, kiedy jego żona opuści szpital. Ma pewność

Lenka Kliment wspomina radosne wieści

Żona Jana Klimenta świętowała wczoraj cudowną rocznicę, nie tylko tę związaną z urodzinami. Dokładnie rok temu dowiedziała się bowiem, że jest w ciąży. Dziś pokazała pamiątkowe zdjęcie z tamtej chwili, łącząc je z obecną fotografią trzyosobowej rodziny wraz z ukochanymi psami.

Te zdjęcia dzieli Równo rok! Dokładnie rok temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Dziś jestem spełniona i najszczęśliwsza i najważniejsze w moim dzisiejszym dniu jest tylko zdrowie rodziny i moje, nic innego się nie liczy. Jestem przeszczęśliwa, że mam swoją kochaną rodzinę – napisała Lenka na Instagramie.

Lenka Kliment świętuje podwójną rocznicę

„Koniecznie zobaczcie, jak są te dwie zdjęcia zupełnie inne. […] Cudownego dnia dla was wszystkich” napisała Kliment na koniec. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, także od znajomych z branży show-bizensowej.

Cudnie, cieszymy się razem z Wami! I duuuuużo zdrówka dla Was – napisała Kajra.

– 100 lat Lenka! Bądź tak szczęśliwa do końca życia! – dodał od siebie Jacek Jeschke.

– I tak trzymaj! Wszystkiego, co najpiękniejsze! Masz piękne serce i mnóstwo jest w nim miejsca na miłość i dobro, które sama wysyłasz innym, a potem to wszystko do ciebie niech zaraz szybciutko wraca! – życzyła Lence Anna Głogowska.

Zobacz zdjęcia:

Lenka Kliment
Lenka Kliment
Lenka i Jan Kliment, fot. KAPiF
Lenka Kliment
Lenka i Jan Kliment, fot. KAPiF
Tagi: Jan Kliment