Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jan i Lenka Klimentovie zaczynają nowy rozdział w życiu. "Odliczamy dni"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 10.03.2023 10:07

Jan i Lenka Klimentovie zaczynają nowy rozdział w życiu. "Odliczamy dni"

Jan Kliment, Lenka Klimentova
fot. instagram.com/lenkakliment/KAPiF

Jan Kliment i Lenka Klimentova poinformowali o nadciągających zmianach w ich życiu. Podjęli poważną decyzję, a przez najbliższe miesiące będą musieli skupić się tylko na tym przedsięwzięciu. Wszystko dla rodziny.

Para chętnie ukazuje w mediach społecznościowych uroki prywatnego życia. Niedawno powitali na świecie synka, a teraz szykują się do wielkich zmian. Najbliższe miesiące będą dla nich bardzo intensywne.

Jan Kliment i Lenka Klimentova pokazali wnętrze nowego domu

W ostatnich miesiącach życie małżeństwa wywróciło się do góry nogami. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko, a teraz rodzina postanowiła przenieść się do nowego mieszkania. Decyzja względem przeprowadzki zajęła im wiele lat, ale nareszcie mogą pochwalić się zakupem.

Dzieje się dużo zmian. Oczywiście zaczęło się już w zeszłym roku, ale w tym roku przeprowadzamy się po prawie 14 latach w Polsce na swoje!!! — napisała Lenka Klimentova w mediach społecznościowych.

Para długo szukała idealnego miejsca dla całej rodziny. Teraz nastał czas ogromnych przygotowań, by stworzyć prawdziwy dom na wiele lat.

Pewnie każdy sobie zdaje sprawę, że nie możemy się doczekać i tak naprawdę Odliczamy dni. Czekaliśmy na nasze wymarzone mieszkanie bardzo długo, wybieraliśmy, szukaliśmy długo i chyba po prostu wszystko dzieje się w swoim czasie i na wszystko trzeba poczekać. Już niedługo cała nasza rodzinka przeprowadzi się do pięknego mieszkania z cudownym widokiem na Warszawę — przekazała tancerka.

Majka Jeżowska komentuje strój Staśko na premierze "Pokolenia Ikea". Aktywistka twierdzi, że "książka to seksistowski chłam"

Przed nimi jeszcze sporo pracy

Jan i Lenka Klimentovie podzielili się w mediach społecznościowych pierwszymi kadrami nowego mieszkania. Na razie miejsce jest zupełnie puste i bez charakteru, ale małżeństwo z pomocą specjalistów stworzy tam rodzinną przestrzeń.

Ciężki czas teraz przed nami, ponieważ trzeba wszystko wykończyć i ten, kto robił kiedyś dom albo mieszkanie to pewnie wie, o czym mówię. Ale mamy na szczęście cudownych i profesjonalnych ludzi wokół siebie — wyznała Lenka Klimentova.

Małżeństwo nie może zmarnować żadnego dnia, ponieważ już za kilka miesięcy chce wprowadzić się do własnego mieszkania. W mediach społecznościowych internauci z pewnością będą na bieżąco obserwować ich postępy.

Wierzę, że będzie dobrze, pięknie i też w miarę szybko, bo mamy w planach na wakacje być już tam — zdradziła tancerka.

Jak mieszkają Jan Kliment i Lenka Klimentova?

Do tej pory obserwatorzy duetu mogli zobaczyć wnętrza ich mieszkania w publikowanych przez nich tanecznych nagraniach. Małżeństwo stawiał przede wszystkim na prostotę i użyteczność.

Przeważały drewniane wykończenia szafek i skromny parkiet. Gdzieniegdzie dało się zauważyć charakter domowników poprzez zawieszone ozdoby. Po przeprowadzce duet musi gruntownie przemyśleć wszystkie dekoracje.

Teraz myślą o aranżacji wnętrz z perspektywy trzyosobowej rodziny. W starym miejscu można było łatwo zauważyć brak przestrzeni dla rozwijającego się malca. Rodzina ma szansę stworzyć dom, w którym ich syn będzie prawidłowo dorastał.

Zobacz zdjęcia:

Jan Kliment.jpg
fot. KAPiF
Jan Kliment, Lenka Klimentova.jpg
fot. KAPiF
Jan Kliment, Lenka Klimentova (2).jpg
fot. instagram.com/lenkakliment/
Jan Kliment, Lenka Klimentova (3).jpg
fot. instagram.com/lenkakliment/

Zapraszamy na naszego Instagrama