Marcin Mroczek Żródło: eastnews & TRICOLORS

Marcin Mroczek świętuje rocznicę poznania swojej partnerki

3 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Gwiazdor serialu "M jak Miłość" przekazał fanom radosną nowinę. Najnowszy post Marcina Mroczka na Instagramie natychmiast zalała fala gratulacji i wyrazów uznania. Aktor świętował kolejną rocznicę poznania swojej partnerki, Marleny Muranowicz.

  • Marcin Mroczek od lat cieszy się szczęściem w miłości
  • Tego samego nie można powiedzieć jednak o jego bracie bliźniaku, Rafale
  • Z okazji rocznicy Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz para postanowiła opublikować wspólne zdjęcie na Instagramie

Telewidzowie nie wyobrażają sobie serialu “M jak Miłość” bez słynnych bliźniaków - Marcina i Rafała Mroczka. Rodzeństwo współpracuje z ekipą hitowej produkcji TVP od przeszło 20 lat. Media chętnie rozpisują się o braciach, którzy od lat uczestniczą w polskim show-biznesie; ostatnio Marcin Mroczek sam przekazał swoim obserwatorom dobre wiadomości. Wraz z żoną świętowali 13. rocznicę poznania się.

Czy serialowe losy gwiazdora “M jak Miłość” znajdują swe odzwierciedlenie w rzeczywistości?

“M jak Miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Sukces produkcji podkreślają liczne nagrody "Telekamery", których zdobyciem może poszczycić się ekipa. Format przedstawia losy rodziny Mostowiaków; telewidzowie śledzą perypetie poszczególnych członków rodziny od listopada 2000 roku.

Marcin Mroczek podjął pracę na planie serialu “M jak Miłość” od początku istnienia formatu. To właśnie udział w tej produkcji przyniósł mu ogólnopolską popularność. O czym nie każdy wie, Marcin Mroczek nie jest zawodowym aktorem - ma wykształcenie wyższe z dziedziny inżynierii lądowej.

Postać grana przez Marcina Mroczka w “M jak Miłość”, Piotr Zduński, cieszy się trwałym związkiem z serialową Kingą (Katarzyna Cichopek). Piotr i Kinga są jedną z tych serialowych par, które trwają przy sobie niemal nieprzerwanie od samego początku emisji programu. Jak się okazuje, Marcin Mroczek prywatnie może pochwalić się podobnym szczęściem w miłości w realnym życiu.

Jako 12-latka zrobiła furorę w „Mam talentJako 12-latka zrobiła furorę w „Mam talent". Magdalena Welc zmieniła się nie do poznaniaCzytaj dalej

W lipcu 2013 roku gwiazdor “M jak Miłość” poślubił Marlenę Muranowicz - od tamtej pory są praktycznie nierozłączni. Para doczekała się dwójki dzieci. W 2016 powitali swego pierworodnego syna Ignacego, a w 2017 kolejnego potomka - Kacpra.

Podobnym szczęściem w miłości niestety nie może pochwalić się jednak brat bliźniak Marcina Mroczka, Rafał. Co ciekawe, podobnie trudne życie osobiste ma jego serialowy bohater, Paweł Zduński. Związek Rafała Mroczka z Joanną Skrzyszewską rozpadł się w 2019 roku. Ex-partnerów nierozerwalnie łączy jednak córeczka Zofia. Już w 2019 roku do mediów docierały doniesienia na temat sporu, jaki powstał między byłymi małżonkami w związku z opieką nad dzieckiem.

Marcin Mroczek wspomina pierwsze chwile wspólnego szczęścia u boku małżonki

Marcin Mroczek ma jednak powody do świętowania, czym postanowił podzielić się z fanami na łamach mediów społecznościowych. Gwiazdor “M jak Miłość” opublikował ostatnio romantyczne zdjęcie z partnerką, Marleną, która na co dzień unika medialnego rozgłosu. Okazja była jednak na tyle wyjątkowa, że para postanowiła upublicznić swój wizerunek.

Para świętuje kolejną rocznicę. Odkąd małżonkowie się poznali minęło już 13 lat, co obwieszcza radośnie gwiazdor serialu “M jak Miłość” na Instagramie. W opatrującym fotografię wpisie aktor zastanawia się, czy jego spotkanie przed laty z żoną było zaledwie przypadkiem, czy raczej siłą wyższą.

- "13" lat temu poznaliśmy się w miejscu gdzie często bywaliśmy, choć nigdy wcześniej na siebie nie wpadliśmy. Przypadek, czy przeznaczenie? (...) - napisał Marcin Mroczek.

Post natychmiast uaktywnił grono obserwatorów profilu gwiazdy “M jak Miłość”. Komentujący dzielili się własnymi miłosnymi wspominkami, sięgając pamięcią lata wstecz; tym sposobem profil Marcina Mroczka zalała fala nostalgii. Na wpis swego męża nie pozostała obojętna także sama Marlena Muranowska. W komentarzu podziękowała partnerowi za spędzone wspólnie lata, a także to, co jeszcze spotka ich związek na dalszej drodze życia.

Marcin Mroczek z żoną

Komentarz żony

Żródło: instagram.com/mroczek_marcin

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Plotek, SE

Następny artykuł