Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cher ma 77 lat, narzeczonego młodszego o 4 dekady i mówi o dziecku! Gwiazda zdradziła swoje plany
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 11.04.2024 16:10

Cher ma 77 lat, narzeczonego młodszego o 4 dekady i mówi o dziecku! Gwiazda zdradziła swoje plany

East News
East News

Cher mimo zaawansowanego wieku, nie zwalnia tempa. Legendarna wokalistka jest w związku ze znacznie młodszym partnerem i wiele wskazuje na to, że para wkrótce doczeka się dziecka!

Cher starzeje się jak wino

Cher to bez wątpienia jedna z największych ikon w historii muzyki pop. Obecna na rynku od wczesnych lat 60. wydała aż 28 albumów, z których ostatni ukazał się w ubiegłym roku. Gwiazda wylansowała dziesiątki hitów, które inspirują i zachwycają kolejne pokolenia słuchaczy.

Scena okazała się jednak zbyt wąska jak na horyzonty tak ambitnej artystki. Z powodzeniem zaczęła więc występować również w filmach, a jej talent został doceniony uhonorowaniem jej Oscarem i trzema Złotymi Globami.

Piękna piosenkarka nigdy nie musiała narzekać na brak powodzenia, swoje serce otwierała dla mężczyzn jednak stosunkowo rzadko. Na ślubnym kobiercu stanęła dwukrotnie: z producentem Sonnym Bono i gwiazdą rocka Greggiem Allmanem. Wkrótce do “grona” mężów może dołączyć jednak kolejny.

Takiego rozłamu w rodzinie królewskiej nikt się nie spodziewał. Nie z tej strony. Wszystko w cieniu walczących z rakiem Kate i Karola Córka słynnych aktorów przedstawiła się nowym, męskim imieniem. 15-latka zrobiła to podczas pogrzebu

Cher w związku z młodszym partnerem

Dwa lata temu Cher potwierdziła pojawiające się od jakiegoś czasu w mediach plotki o jej związku z Alexandrem “A.E.” Edwardsem. Piosenkarka miała poznać dyrektora muzycznego Universal Music Group podczas Fashion Week w Paryżu.

38-letni mężczyzna jest młodszy od gwiazdy o prawie 40 lat, jednak wiek nie stanowi dla zakochanych przeszkody. Coraz częściej pokazują się razem na branżowych imprezach, a nawet zdążyli się już zaręczyć.

To jednak nie wszystko. W mediach pojawiły się kolejne informacje o rozwoju związku Cher. Wiele wskazuje na to, że piosenkarka myśli o wspólnym dziecku.

Cher zdecyduje się na kolejne dziecko?

Każde z małżeństw Cher zaowocowało narodzinami syna. Z Sonnym doczekała się 55-letniego dziś Chaza, z Allmanem zaś 47-letniego Elijah Blue. Również jej obecny partner poznał smak rodzicielstwa. Wychowuje 4-letniego Slasha, którego doczekał się z modelką Amber Rose.

Jak donosi “Star Magazine”, piosenkarka świetnie odnajduje się w roli macochy dla chłopca. Radzi sobie tak dobrze, że ma nawet myśleć o możliwości posiadania kolejnego malucha. Źródło serwisu twierdzi, że gwiazda rozważa adopcję.

Bardzo chciałaby to zrobić. Jest w dobrej formie i planuje dożyć 90. – przekazał informator portalu.

Zobacz: Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI

Cher
Cher i Alexander “A.E.” Edwards, fot. Rex Features/East News
Cher
Cher, fot. SplashNews.com/East News
Cher
Cher i Alexander A.E. Edwards, fot. Michael Tran/AFP/East News

Źródło: starmagazine.com