Swiatgwiazd.pl > Plotki > Maciej Dowbor przeżył niebezpieczne chwile na drodze, pokazał nagranie
Alicja Czepli
Alicja Czepli 24.03.2022 09:37

Maciej Dowbor przeżył niebezpieczne chwile na drodze, pokazał nagranie

Maciej Dowbor
Instagram / Maciej Dowbor

Maciej Dowbor przeżył niedawno chwile grozy podczas jazdy samochodem. Kiedy odwoził córkę do szkoły, niemalże wpadł pod jadącego busa. Wszystko pokazał na swoim Instagramie.

Na Instagramowym profilu Macieja Dowbora pojawiło się groźnie wyglądające nagranie z porannej jazdy samochodem. Niewiele brakowało, by doszło do groźnego wypadku. Dziennikarz zwrócił się z poważnym apelem do swoich fanów.

Maciej Dowbor miał groźny wypadek na drodze

Maciej Dowbor jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Syn Katarzyny Dowbor od lat związany jest z telewizją Polsat, gdzie często zajmuje się konferansjerką podczas różnych, branżowych wydarzeń. Wraz z Piotrem Gąsowskim prowadzą również program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Dziennikarz prowadzi także bardzo popularny profil na Instagramie, na którym często publikuje prywatne zdjęcia i nagrania. Możemy tam obejrzeć wiele zdjęć z żoną czy córkami. Jednak niedawno na jego Instagramie pojawiło się wyjątkowo groźnie wyglądające nagranie.

Okazuje się, że podczas porannej trasy, kiedy to dziennikarz odwoził swoją córkę do szkoły niewiele brakowało, by doszło do groźnego wypadku. Jadący za nim motocyklista wszystko nagrał, dzięki czemu Dowbor mógł opublikować nagranie ku przestrodze.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Maciej Dowbor ostrzega fanów

Na swoim Instagramie Maciej Dowbor opublikował groźnie wyglądające nagranie. Możemy na nim zobaczyć jak samochód dziennikarza wyjeżdża na główną ulicę, jednak niespodziewanie przed niego wyjechał bus, zajeżdżając mu drogę.

- Zawsze byłem sceptyczny co do rejestratorów jazdy, ale po wczorajszej akcji mam zamiar sobie zainstalować kamerkę!! Choćby po to, żeby później nie było wątpliwości co i jak! - napisał rozemocjonowany dziennikarz. Dziennikarz wyznał także, że cała sytuacja o tyle nim wstrząsnęła, że jechał z córką. Zwrócił uwagę na to, że kierowca busa bezprawnie zajechał mu drogę i gdyby tylko jechał trochę szybciej mogłoby dojść do tragedii. Zaapelował także o większą uważność kierowców na drogach.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].