Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Dowbor zabrał głos po zmianach w "Twoja twarz brzmi znajomo". "Potrzebuję więcej czasu"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 08.01.2023 16:01

Maciej Dowbor zabrał głos po zmianach w "Twoja twarz brzmi znajomo". "Potrzebuję więcej czasu"

Gąsowski, Dowbor
fot. KAPiF

W ostatnich dniach przedmiotem zainteresowania mediów, a także tematem rozmów internautów oraz gwiazd jest afera związana z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej, w geście solidarności z aktorką z show Polsatu postanowił odejść Piotr Gąsowski. Decyzje o odejściu skomentował dotychczasowy współprowadzący, Maciej Dowbor. Czy on również zdecyduje się opuścić "TTBZ"? 

Niedługo rozpoczną się nagrania do 18. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", przed którymi toczą się nieustanne zmiany, powodując niemały zamęt. Od 1. edycji program prowadzili go Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, dziś już wiemy, że w najnowszej edycji zabraknie co najmniej jednego z nich.

Maciej Dowbor komentuje odejście Piotra Gąsowskiego z "TTBZ"

Maciej Dowbor opublikował film na swoim Instagramie, na którym popija kawę i kiwa głową z niedowierzaniem. Sytuacja związana z "Twoja twarz brzmi znajomo" bardzo go zaskoczyła.

– "TTBZ" to największa zawodowa przygoda mojego życia i 9 lat wspaniałych przeżyć! Ponad połowa mojej historii w Polsacie! Kocham ten program! Nie wiem, jak skomentować to, co się wydarzyło – napisał pod filmikiem Maciej Dowbor.

Wielu wielbicieli programu zastanawia się, co w tej sytuacji postanowi zrobić prezenter, czy poprowadzi program z inną gwiazdą, czy również odejdzie z show. Na tę odpowiedz, będziemy musieli jeszcze poczekać.

Jestem w szoku… Potrzebuję więcej czasu! Stworzyliśmy fajny duet i nawet nie wyobrażam sobie jak "TTBZ" może istnieć bez niego. Tyle na teraz… – dodał.

Internauci wspierają Macieja Dowbora

Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor byli nie tylko współprowadzącymi program "Twoja twarz brzmi znajomo", ale są również przyjaciółmi w prywatnym życiu. Decyzje o odejściu Piotra była dla nie niego ciosem i postawiła go przed trudnym dylematem.

Wielu obserwatorów prezentera wsparło go słowami otuchy oraz doradzić, aby nie podejmował zbyt pochopnej decyzji. Pod postem, Dowbora pojawiło się mnóstwo komentarzy z opiniami i wsparciem internautów.

Powodzenia panie Maćku! Nie oczekujemy, że pan Maciej odejdzie z programu. Ludzie mają rodziny na utrzymaniu. Pan Piotr jest aktorem, ma jeszcze inne źródła dochodu. Pan Maciej też na pewno nie opiera swojej pracy tylko na Polsacie, ale każdą decyzję trzeba uszanować, bo żyć trzeba za co – napisał jeden z internautów.

A ja nie zgadzam się z tą emocjonalną presją, wywieraną na Macieju. Chyba pan Gąsowski nie uzgadniał z nim swojej decyzji?! Bo nie musiał, decyzja była jego. Panie Macieju, każda decyzja będzie przez kogoś krytykowana. Spokojnie to Pana życie – dodał kolejny.

Maciej Dowbor
fot. KAPiF
Piotr Gąsowski
fot. KAPiF
Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Kasia Cichopek opowiedziała o kulisach pracy w "You Can Dance". "Niejednokrotnie dochodzi do spięć"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!