Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami. Opublikowali zdjęcia mówiące więcej niż tysiąc słów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 03.03.2023 12:20

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami. Opublikowali zdjęcia mówiące więcej niż tysiąc słów

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/paulina.smaszcz/instagram.com/maciejkurzajewski/

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz powitali właśnie na świecie pierwszą wnuczkę. Ich najstarszy syn został ojcem. Życzenia dla dziadków oraz rodziców spływają od setek internautów. 

Byli małżonkowie radośnie oczekiwali przyjścia na świat dziewczynki. Teraz wszystko wyszło na jaw. W mediach społecznościowych opublikowali posty i wpisy pełne miłości oraz wsparcia dla rodziców dziecka.

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami

Dziennikarz chętnie korzysta z mediów społecznościowych, by podzielić się z obserwatorami najważniejszymi nowinkami z jego życia. Właśnie udostępnił post informujący, że narodziła się jego pierwsza wnuczka. 

Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was! Cudowny dzień!!! — przekazał.

Wraz ze wpisem Maciej Kurzajewski udostępnił swoje radosne zdjęcie jako świeżo upieczonego dziadka. Nic dziwnego, że taka wiadomość wywołała również salwę życzeń od internautów.

Prawie cała rodzina gra w "M jak miłość". Żona i córka Bartłomieja Nowosielskiego też są aktorkami

Gwiazdy gratulują narodzin wnuczki

Wieść o ciąży synowej Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego szybko rozeszła się po mediach, przez co wielu internautów z zainteresowaniem oczekiwało na radosne rozwiązanie. Wraz z początkiem marca gwiazdy powitały pierwszą wnuczkę.

Szczęśliwa wiadomość udzieliła się również gwiazdom show-biznesy, które zostawiły miłe słowa pod postem Macieja Kurzajewskiego.

Dobrego życia dla małej. Gratulacje dla rodziców i młodego dziadka — napisał Mateusz Borek.

O jasna cholera. Gratulacje Dziadku — pisał zaskoczony Maciej Dowbor.

Nowe życie! Wspaniała wiadomość. Uściski dla rodziców, dla Laury i Franka ! Piękny czas, ogromna radość i gratulacje dla Pana Dziadka — zachwalał Robert Motyka.

Wśród gratulacji nie mogło zabraknąć również komentarza partnerki Macieja Kurzajewskiego, Katarzyny Cichopek. Aktorka postanowiła pogratulować ukochanemu, pozostawiając pod postem serię czerwonych serduszek. On odpowiedział jej równie romantycznym emoji.

Paulina Smaszcz pochwaliła się nowinami

Świeżo upieczona babcia również podzieliła się z obserwatorami radosnymi wiadomościami. W mediach społecznościowych udostępniła uśmiechnięte zdjęcie wraz z uroczym opisem. 

Jestem najszczęśliwszą BABCIĄ na świecie. Kocham moją wnuczkę, moją synową i moich synów. Nic poza tym się nie liczy. To jest mój azymut życia i dla nich warto żyć — napisała.

Szeroka publiczność Pauliny Smaszcz także pozostawiła po sobie ślad w komentarzach. Widać, że dla ekspertki rozpoczął się nowy, emocjonujący etap życia.

— Moje gratulacje dla babci.

— Gratulacje! — pisali zachwyceni internauci.

Na razie żadna ze stron nie wyznała, jak nazwano dziewczynkę. Duet podzielił się z internautami ogromną radością. Teraz oboje rozpoczęli zupełnie nowy etap w życiu, w którym skupią się przede wszystkim na najstarszym synu, jego żonie i ukochanej wnuczce.

Zobacz zdjęcia:

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.