Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Kurzajewski zaczyna nową zawodową przygodę. Fani już nie mogą się doczekać
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 09.06.2022 14:37

Maciej Kurzajewski zaczyna nową zawodową przygodę. Fani już nie mogą się doczekać

Maciej Kurzajewski EA
fot. TRICOLORS/East News

Maciej Kurzajewski już wkrótce sprawdzi się w nowej roli. Kariera dziennikarza wystrzeliła jak z procy i jak donoszą media, wkrótce zobaczymy gwiazdora w nowej roli. Fani pękają z dumy i z niecierpliwością czekają na debiut Macieja.

Maciej Kurzajewski jest znanym i uwielbianym przez widzów dziennikarzem sportowym oraz prezenterem telewizyjnym. Od lat związany jest ze stacją TVP, a na swoim koncie ma liczne osiągnięcia. Już za kilka zaprezentuje się w nowej roli.

Maciej Kurzajewski z nową pracą

Maciej Kurzajewski od września 2020 roku u boku Katarzyny Cichopek prężnie działa w programie "Pytanie na śniadanie". Na łamach produkcji pokazał swoje zdolności i zyskał nowych fanów. Udział w produkcji niewątpliwie przełożył się na wzrost popularności. Zyskał sympatię widzów, którzy ochoczo oglądają duet, który tworzy razem z Katarzyną Cichopek. Warto wspomnieć, że już wkrótce poprowadzą jeden z koncertów odbywających się podczas Festiwalu w Opolu.

Okazuje się, że dziennikarz niebawem będzie miał okazje sprawdzić się w nowej roli. Tym razem Maciej Kurzajewski rozpoczyna współpracę z Programem I Polskiego Radia. Jak dowiedział się serwis Press, dziennikarz ma poprowadzić audycję pt. "Cztery pory roku". Debiut Maćka zaplanowano na 16 czerwca.

Afera z udziałem Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Trudno nie wspomnieć o głośnej aferze, w której głównymi bohaterami są prezenterzy śniadaniowego programu. Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu podłożono bowiem podsłuch, a zebrane nagrania trafiły do tabloidów oraz byłego partnera aktorki. Nagrania nie ujrzały jednak światła dziennego, a w sprawie toczy się postępowanie.

Co więcej, w akcję zaangażował się nawet detektyw Krzysztof Rutkowski, który w ostatnim czasie podzielił się zaskakującymi faktami w sprawie. Informacje na ten temat wraz z nagraniem znajdziecie TUTAJ.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/pytanienasniadanie/
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/pytanienasniadanie/
Pytanie na Śniadanie
fot. instagram.com/maciejkurzajewski/
Pytanie na Sniadanie
fot. instagram.com/maciejkurzajewski/
Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Gwiazdy na planie spotu "Wakacyjna Trasa Dwójki". Iza Krzan skradła show

  2. Anna Wendzikowska zamieściła pożegnanie. "Coś we mnie pękło. Mam dla kogo żyć"

  3. Rodzina Krzysztofa Pachuckiego załatwi sprawy związane z majątkiem? Szykują się rozmowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: press.pl, jastrzabpost.pl