Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Rutkowski wypowiedział się ws. podsłuchu Kasi Cichopek. Mogło to spotkać każdą gwiazdę
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 09.06.2022 08:59

Krzysztof Rutkowski wypowiedział się ws. podsłuchu Kasi Cichopek. Mogło to spotkać każdą gwiazdę

Krzysztof Rutkowski EA
fot. Pawel Wodzynski/East News, TRICOLORS/East News

Pod koniec kwietnia 2022 roku wybuchła afera podsłuchowa dotycząca Katarzyny Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego. Wydarzenia te miały miejsce tuż po rozstaniu aktorki z Marcinem Hakielem. Nowe światło w sprawie dał detektyw Krzysztof Rutkowski, który wyjawił wiele ciekawych informacji.

Krzysztof Rutkowski zabrał głos w sprawie podsłuchu założonego Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. Zdradził wiele informacji oraz okoliczności, w których mogło dojść do podłożenia podsłuchu. Detektyw podzielił się także wieloma cennymi radami.

Krzysztof Rutkowski o aferze podsłuchowej Kasi Cichopek

Informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela odbiła się szerokim echem w mediach. Niedługo później pojawiły się plotki dotyczące rzekomego romansu aktorki z Maciejem Kurzajewskim, z którym wspólnie prowadzi program "Pytanie na śniadanie". To była dopiero cisza przed burzą, ponieważ niedługo później wyszła na jaw afera podsłuchowa.

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski mieli podłożony podsłuch w garderobie oraz samochodzie. Nagrania z rozmów trafiły do tabloidów oraz Marcina Hakiela, jednak nigdy nie wyciekły do mediów. Trwa postępowanie w sprawie, a tajemniczym podsłuchem zajęli się również prawnicy gwiazd.

Podsłuchem zainteresował się także detektyw Krzysztof Rutkowski, który w rozmowie z serwisem JastrząbPost wyjawił wiele ciekawych informacji. Detektyw zdradził, że podsłuchy w świecie show-biznesu zdarzają się często.

Takie sytuacje niestety się zdarzają. Są to obrzydliwe tematy, którymi niestety zajmują się ludzie i to niejednokrotnie ludzie z tego samego środowiska — powiedział Rutkowski w rozmowie z JastrząbPost.

Detektyw wypowiedział również słowa, które mogą zszokować wielu. Stwierdził bowiem, że Cichopek i Kurzajewski poniekąd sami podłożyli się pod aferę, wzbudzając ogrom kontrowersji.

— Ci ludzie niejako sami podłożyli się pod mikrofon, ponieważ mogli spodziewać się pewnych ruchów, które będą starały się przedstawić ich nieformalny kontakt towarzyski. Tak też się stało — skwitował.

Rutkowski podkreślał, by zwracać szczególną uwagę na to, z kim się zadajmy i czy aby na pewno osoby te mają wobec nas szczere i dobre intencje. Warto także unikać przebywania w miejscach kontrowersyjnych, uważać z używkami, bowiem są to idealne okazje do stworzenia kompromitującego nagrania, które w przyszłości może posłużyć np. do szantażu.

Największe afery podsłuchowe w Polsce

Nie da się ukryć, że temat podsłuchu wraca do mediów jak bumerang. Na przestrzeni ostatnich lat miało miejsce wiele afer, którymi żyła cała Polska. Większość z nich dotyczyła polityków i osób wpływowych. Trudno nie wspomnieć o aferze Rywina, podsłuchiwaniu Renaty Beger, Andrzeja Leppera i jednej z najpopularniejszych afer taśmowych, podczas której politycy byli nagrywani w restauracji "Sowa i Przyjaciele" przez kelnera.

Analizę afery podsłuchowej z udziałem Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w wykonaniu Krzysztofa Rutkowskiego zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Rutkowski
fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/
Detektyw Rutkowski
fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Gwiazdy na planie spotu "Wakacyjna Trasa Dwójki". Iza Krzan skradła show

  2. Anna Wendzikowska zamieściła pożegnanie. "Coś we mnie pękło. Mam dla kogo żyć"

  3. Rodzina Krzysztofa Pachuckiego załatwi sprawy związane z majątkiem? Szykują się rozmowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: jastrzabpost.pl, wiadomosci.wp.pl