Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Cichopek wie, kto ją podsłuchiwał? "Od razu miała podejrzenia"
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 28.04.2022 10:21

Katarzyna Cichopek wie, kto ją podsłuchiwał? "Od razu miała podejrzenia"

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek

Nie cichnie afera związana z nagraniami rozmów Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" mieli być nielegalnie podsłuchiwani, taśmy trafić zaś do mediów (mimo to nie ujrzały one światła dziennego). Jak informuje jeden z tabloidów, celebrytka jest przekonana, kto zdecydował się zaszkodzić jej i Kurzajewskiemu. W związku z tym podjęła już zdecydowane kroki.

Kto podsłuchiwał Katarzynę Cichopek? "Nie chce tego ujawniać"

Kasia Cichopek z pewnością nie może zaliczyć ostatnich tygodni do udanych. Po ogłoszeniu rozstania z Marcinem Hakielem kilkukrotnie znalazła się bowiem w ogniu krytyki, między innymi w związku z publicznymi wypowiedziami byłego partnera. Mimo wcześniejszych zapewnień tancerz chętnie komentuje bowiem przyczyny rozpadu relacji z aktorką.

Głośny wywiad, którego Hakiel udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej, wywołał lawinę komentarzy, były partner Cichopek zasugerował bowiem, że... spotyka się ona z kimś innym, internauci zaczęli zaś spekulować, że chodzi o Macieja Kurzajewskiego. Chwilę później media otrzymały nagranie prywatnej rozmowy dziennikarza i aktorki (to nie zostało jednak nigdzie opublikowane). "Super Express" donosi, że Cichopek wie, kto stoi za podsłuchami.

Kasia nie chce tego ujawniać, ale od razu miała podejrzenia, kto mógł to zrobić – przekazał redakcji informator.

W związku z nielegalnie zdobytymi nagraniami Kasia podjęła już odpowiednie kroki, nad sprawą ma zaś czuwać jej radca prawny. Maciej Kurzajewski przyznał z kolei, że zgłosił sprawę organom ścigania. W ustalenie autora nagrań zaangażowany jest także ex-detektyw Krzysztof Rutkowski, który przekazał mediom, że "materiałów może być więcej".

Okazuje się, że nagranie rozmowy, przesłane z nieznanego maila, otrzymał także... Marcin Hakiel. Jak przyznał jednak w rozmowie z "Faktem" nie chce o tym myśleć.

Było coś o kościele i generalnie było to dla mnie straszne i nieprzyjemne. Nie chcę o tym myśleć, chcę się skupić na sobie i dzieciach. Jestem od dwóch miesięcy na terapii, która ma mi pomóc ułożyć to wszystko i to jest najważniejsze – wyjaśnił.

W związku z niedawnymi wydarzeniami w sieci pojawiły się spekulacje dotyczące zwolnienia Cichopek z TVP. Sama zainteresowana zaprzeczyła jednak tym rewelacjom, publikując oświadczenie w mediach społecznościowych.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Druzgocące wyznanie legendarnej aktorki, fani w rozpaczy. "Zbliżam się do śmierci"

  2. Słynna para oskarżona o znęcanie się nad synem. Ogromny skandal, wyznanie nie mieści się w głowie

  3. Właśnie ogłoszono, Polacy nie mogli się doczekać. Zacznie się już za chwilę, miliony zasiądą przed ekranami

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Super Express