Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nieoczekiwane zajście w "PnŚ". Nagranie z Kasią Cichopek i Maćkiem Kurzajewskim hitem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.06.2022 21:33

Nieoczekiwane zajście w "PnŚ". Nagranie z Kasią Cichopek i Maćkiem Kurzajewskim hitem

Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski EA
Piotr Molecki/East News; TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są obecnie jednymi z najpopularniejszych gwiazd stacji TVP. Duet prowadzi razem program "Pytanie na Śniadanie" i od dłuższego czasu jest przedmiotem spekulacji na temat ich zażyłej relacji i rzekomego romansu. Niedawno prezenterzy zaliczyli niewielką wpadkę na planie śniadaniówki.

Do sieci wyciekło nagranie z jednego z odcinków popularnego programu "Pytanie na Śniadanie" sprzed kilku miesięcy. W roli prowadzących mieliśmy wtedy okazję zobaczyć Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Nagle, podczas jednego ze stałych segmentów porannego show, doszło do niecodziennej sytuacji. Wszystko przez małego szczeniaka, który przebywał wtedy na planie.

"Pytanie na Śniadanie": Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaliczyli wpadkę na planie

Duet prowadzących śniadaniówkę od dłuższego czasu jest ofiarą licznych plotek, dotyczących łączącej ich bliskiej relacji oraz rzekomego romansu. Wszystko za sprawą niedawnego rozstania Kasi Cichopek oraz wywiadu jej ukochanego Marcina Hakiela, podczas którego zasugerował on aktorce zdradę. Później zarówno gwiazda, jak i Maciej Kurzajewski zostali zaplątani w aferę podsłuchową, która stała się powodem, dla którego prezenterka udała się po pomoc prawną.

Wygląda jednak na to, że liczne plotki oraz spekulacje na temat bliskich stosunków łączących gwiazdy "Pytania na Śniadanie" nie wpłynęły na atmosferę w studiu nagraniowym. Tymczasem fani wspominają jeden z wyemitowanych jakiś czas temu odcinków, w którym doszło do niecodziennej wpadki z udziałem prowadzących.

Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę na planie "Pytania na Śniadanie"

Do sieci trafiło zabawne nagranie z odcinka porannego show "Pytanie na Śniadanie". Prowadzącymi feralnego wydania byli właśnie Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Prezenterzy byli w trakcie segmentu "Czerwony dywan", podczas którego rozmawiają z prowadzącą na temat newsów ze świata polskiego i zagranicznego show-biznesu. Tym razem gwiazdom TVP towarzyszyły małe szczeniaczki, które były gośćmi porannego programu.

W pewnym momencie jeden z trzymanych przez aktorkę szczeniaków posikał się na jej bluzkę. Wszystko zostało uchwycone przez kamery śniadaniówki. Kasia Cichopek nie kryła zaskoczenia całą sytuacją, ale postanowiła skomentować to śmiechem. Powiedziała także, że jako doświadczona mama nie boi się tego typu niespodzianek.

Zobacz nagranie z "Pytania na Śniadanie":

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami

  2. Ida Nowakowska wyjawiła, co dzieje się za kulisami w TVP. Wiadomo także, jak wyglądają relacje z Kurskim

  3. Koniec kolejnej, uwielbianej pary? Fani do końca im kibicowali, do sieci trafiło oświadczenie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].