Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Magda Stępień szczerze o nowym partnerze. Wiemy, dlaczego do tej pory go nie ujawniła
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.03.2023 20:11

Magda Stępień szczerze o nowym partnerze. Wiemy, dlaczego do tej pory go nie ujawniła

Magda Stępień
Fot. Świat Gwiazd

Magda Stępień przeszła długą drogę, by zebrać siły po śmierci synka. Teraz jednak pojawiają się doniesienia na temat nowej miłości, jaka ma dodawać jej sił. Modelka w rozmowie ze Światem Gwiazd wyznała, czemu do tej pory nie powiedziała głośno, kim jest jej ukochany.

Plotki nasiliły się, kiedy Magdalena zamieściła na Instagramie zdjęcie dwóch splecionych dłoni. Podpisała je znacząco: „Razem lepiej”. Do tej pory nie ujawniła tożsamości wybranka, przyznała jednak, że również jest kimś znanym.

Tylko u nas: Magda Stępień o nowym związku

Poprzedni związek Stępień z Jakubem Rzeźniczakiem, ojcem jej zmarłego syna, był bardzo burzliwy. Głośne rozstanie i medialne spory, jakie toczyły się później sprawiły, że nie chce drugi raz popełnić tego samego błędu. W rozmowie z nami opowiedziała o tym szczegółowo.

Nie będę mówiła w mediach na temat mojego życia prywatnego. […] W przeszłości za dużo epatowałam miłością i tym, czego doświadczałam. Myślę, że z perspektywy czasu nauczyłam się na błędach, czego nie powinno się robić. Teraz ta przestrzeń jest moja i to jest fajne – mówi Światowi Gwiazd Magda.

Modelka opowiedziała nam też, jak spędziła Dzień Kobiet. „Dla mnie świętowanie jakiegokolwiek święta po stracie Oliwiera jest trudne. Był to dla mnie normalny dzień, spędzałam go w otoczeniu ludzi, z którymi czuję się szczęśliwa” wyznała.

Krzysztof Skórzyński na wizji zabrał głos ws. żony Dawida Kubackiego. "Modlimy się za was"

Magda Stępień o relacji z Robertem Kochankiem

Nasza dziennikarka nie mogła się oprzeć, by nie zapytać o naturę relacji z Jakubem Kochankiem. Plotki na temat ich związku pojawiły się, kiedy internetowi „śledczy” zauważyli, że mężczyzna ma na ręce bransoletki podobne do tych, które widzieliśmy na zdjęciu splecionych rąk, jakie opublikowała Magda.

Stępień, z wielkim uśmiechem od ucha do ucha, wyjaśniła: „Ten, kto ma wiedzieć, ten wie. A ten, kto ma nie wiedzieć, niestety dalej nie zrozumie” rzuciła, patrząc znacząco w obiektyw naszej kamery.

Magda Stępień o wadach i zaletach mężczyzn

Na koniec postanowiliśmy zaprosić Magdę do zabawy. Opowiadała nam, jakie męskie cechy są dla niej nie do zaakceptowania w relacji miłosnej, nad którymi aspektami można by popracować w związku, a które są w porządku. Jej odpowiedzi mogą zaskoczyć.

Mężczyznom, którzy zauważają piękno innych kobiet, modelka dała 3 punkty na 10. „Jest dużo pięknych kobiet, więc byłoby chore, gdyby nie przyznał, że jakaś inna kobieta jest piękna. Wydaje mi się to zdrowe” przyznała jednocześnie. Nie akceptuje za to palenia papierosów. 

Jej mężczyzna nie musi za to chodzić na siłownię. „To wnętrze jest najważniejsze” mówi. Pewnym problemem byłoby za to chrapanie, ponieważ ma delikatny sen. Tatuaże nie przekreślają szans u Magdy, podobnie jak wiek i przeklinanie. Sporym minusem byłoby za to rozmawianie z innymi kobietami w mediach społecznościowych. „Pisanie z innymi kobietami jest mało lojalne” podsumowuje.

Zobacz zdjęcia:

Magda Stępień
Magda Stępień, fot. Świat Gwiazd
Magda Stępień
Magda Stępień, fot. Świat Gwiazd
Magda Stępień
Magda Stępień, fot. Świat Gwiazd