Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Stępień zakochana? Pokazała wymowne zdjęcie
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 09.03.2023 08:02

Magda Stępień zakochana? Pokazała wymowne zdjęcie

Magda Stępień
fot. KAPiF

Magda Stępień odbyła niedawno wakacje w Dubaju, skąd publikowała kolejne kadry. Jeden z nich wyjątkowo skupił naszą uwagę, ponieważ dostrzegliśmy na nim dwie splecione dłonie. Czyżby modelka odnalazła szczęście u boku nowego partnera?

Po trudnych przeżyciach Magda zdecydowała się oszczędnie dzielić swoim życiem prywatnym. Do tej pory nie wiedzieliśmy, czy serce modelki jest zajęte. Ostatnim wpisem wyjaśniła wiele. 

Magda Stępień pokazała romantyczne zdjęcie

Magda Stępień stosunkowo niedawno zdecydowała się powrócić do mediów społecznościowych. Od tamtego czasu pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami, którzy bacznie śledzą jej dalsze losy. 

Modelka niedawno wyjechała w Dubaju, gdzie wypoczywała na rajskich plażach, w blasku słońca. Regularnie też publikowała posty i relacje, prezentując, jak spędza wolny czas. W ostatnim czasie gwiazda pokazała zdjęcie dwóch splecionych dłoni na tle dubajskiego krajobrazu. Podpisała je słowami:

Razem lepiej.

Kim był Jakub Majoch? Jego konfliktem z Dodą przed laty żyła cała Polska

Magda Stępień potwierdziła związek?

Wydawać by się mogło, że zdjęcie i wymowny podpis wyjaśnia wiele, jednak należy pamiętać, że nauczona doświadczeniem Magda swego czasu informowała o chęci zachowania prywatności. Szczególnie po ostatnim, burzliwym i medialnym związku z Jakubem Rzeźniczakiem

Plejada postanowiła skontaktować się z Magdą, aby dopytać, czy opublikowane przez nią zdjęcie zwiastuje nową relację. 

Dopiero teraz się zdecydowałam, tak jak mówiłam wcześniej, nie będę pokazywać mojego prywatnego życia z partnerem na Instagramie — odpowiedziała dziennikarzom Magda Stępień. 

Nowy rozdział w życiu

Niegdyś Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak tworzyli jeden z najgłośniejszych związków w polskim show-biznesie. Para doczekała się syna Olivierka, który niestety przegrał nierówną walkę z chorobą. Rodzice rozstali się jeszcze przed przyjściem chłopca na świat.

Obecnie piłkarz jest już po ślubie z nową partnerką, z którą związał się tuż po odejściu do Magdy. Wszystko wskazuje na to, że i modelka dała sobie szansę na szczęście u boku innego mężczyzny.

Zobacz zdjęcia:

Magda Stępień
fot. instagram.com/magdalena___stepien

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Plejada