Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Stępień o najtrudniejszej chwili w życiu: "Chciałabym wymazać ten obraz"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.02.2023 11:51

Magda Stępień o najtrudniejszej chwili w życiu: "Chciałabym wymazać ten obraz"

Magda Stępień
fot. Świat Gwiazd

Mieliśmy okazję porozmawiać z Magdą Stępień o jej ciężkich przeżyciach oraz planach na przyszłość. Bolesne doświadczenie wiele ją nauczyło, jednak obrazy z przeszłości nigdy nie opuszczą jej głowy. Wspomnienia ściskają za serce.

W ubiegłym roku tysiące internautów był zaangażowanych w pomoc małemu Oliwierkowi, który zmagał się z rzadkim nowotworem. Niestety chłopczyk odszedł, a jego matka o walce z żałobą opowiada w mediach społecznościowych. Podczas wywiadu ze Światem Gwiazd otworzyła się na temat najbardziej traumatycznego wydarzenia w jej życiu.

Magda Stępień nigdy nie wymaże z umysłu tego obrazu

Ubiegły rok był najtrudniejszym momentem w życiu modelki. Po długiej walce z chorobą odszedł jej syn. Z powodu nagłośnienia sytuacji przez media wielu internautów zżyło się z walczącą o zdrowie malca matką. Po jego śmierci większość pozostała przy kobiecie, by wraz z nią przeżyć żałobę.

Magda Stępień przyznała, że jej życie nigdy nie powróci na dawne tory, a określenie "czas leczy rany" nie ma realnego odwzorowania. Z biegiem lat możemy nauczyć się żyć z bólem po stracie ukochanej osoby. Niektóre wspomnienia, nawet niechciane, będą powracać do naszego umysłu.

Umarł przy mnie. Ciężko mówić o jakichkolwiek uczuciach. Doznajesz takiego szoku, że trudno Ci cokolwiek powiedzieć. [...] Po prostu patrzyłam na niego i nie wierzyłam, że to się dzieje. Ten obraz już bardzo chciałabym wymazać z głowy, ale powrót każdy do niego po prostu powoduje, że niestety nie jest to łatwe — przyznała ze smutkiem.

Magda Stępień o własnej przyszłości

Ostatnie doświadczenia nauczyły modelkę, jak nieprzewidywalny potrafi być los. Z tego powodu zdradziła nam, że aktualnie chce skupić się na teraźniejszości, bez planowani wszystkiego z wyprzedzeniem. A jak zapatruje się na relacje romantyczne? W tej kwestii podjęła już decyzję.

Jeśli chodzi o jakieś moje plany związane z rodziną, dziećmi, partnerem o tym się już publicznie nie wypowiadam i bardzo będę to chronić. Doświadczenia życiowe nauczyły mnie, że im mniej ludzie wiedzą o naszym prywatnym życiu, tym lepiej się ono układa — wyjaśniła.

Przypomnijmy, że Magda Stępień nie ma kontaktu z ojcem zmarłego chłopca. Para rozstała się jeszcze przed odejściem dziecka. Obecnie mężczyzna jest w związku małżeńskim z inną kobietą.

Zobacz cały wywiad:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Dół stylizacji 66-letniej Olejnik to jakiś obłęd. Wystroiła się niczym odważna nastolatka

  2. Doda zabrała głos po głośnej gali. Właśnie opuszcza Polskę: "Pierwszy raz nie spodziewam się niczego"

  3. Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].