Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Kasia Cichopek przygotowuje się do ważnego dnia. Jest jedno, zasmucające "ale"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.03.2023 19:06

Kasia Cichopek przygotowuje się do ważnego dnia. Jest jedno, zasmucające "ale"

Kasia Cichopek
Fot. KAPiF

Kasia Cichopek nie narzeka ostatnio na brak wrażeń. Nie tak dawno wyjechała do Włoch z Maciejem Kurzajewskim, który odwiedzał swojego syna i wnuczkę. Teraz ona sama przygotowuje się do ważnego wydarzenia w rodzinie. Jest jednak jeden problem.

Osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy wyznała nam, że myśli aktorki zaprzątają ostatnio kwestie osobiste. Kasia zawsze podkreślała, że rodzina jest dla niej niezwykle ważna i zawsze może liczyć na ich wsparcie. Teraz wszyscy skupili się na jednym celu.

Kasia Cichopek: rodzina, dziadkowie

Cichopek mówiła w wywiadach, że wychowała się w wielopokoleniowej rodzinie. Mieszkali w warszawskiej Sadybie na niewielkiej, dwupokojowej przestrzeni z rodzicami, bratem i babcią. Pomimo pewnych niewygód jej dzieciństwo było pełne bliskości i miłości.

Rodzice i dziadkowie zawsze byli dla Kasi niezwykle ważni i jest tak do dzisiaj. W jej mediach społecznościowych nie pokazuje ich jednak zbyt często. „Moja Babcia, jak również moja Mama nie lubią być na świeczniku, dlatego szanując ich wolę, nie wrzucam wspólnych zdjęć” napisała kiedyś na Instagramie.

Żona Dawida Kubickiego trafiła do szpitala. "Jej stan jest ciężki"

Kasia Cichopek drży o zdrowie członka rodziny

Świat Gwiazd rozmawiał z osobą z bliskiego otoczenia Kasi. Ta wyznała nam, że cała rodzina aktorki przygotowuje się do niezwykłego, bardzo uroczystego wydarzenia: setnych urodzin ich babci. Cichopek postanowiła zadbać, aby ten dzień był wyjątkowy. Warto wspomnieć, że aktorka otrzymała imię po ukochanej babuni.

[Kasia - przyp. red.] Zamówiła film z życzeniami i piosenkami od Krystyny Giżowskiej. Na urodzinach ma się stawić cała rodzina. Jednocześnie wszyscy drżą o zdrowie babci, samopoczucie nie pozwala jej w pełni uczestniczyć w imprezie – mówi nasze źródło.

Aktorka bardzo przeżywa tę uroczystość. „Dla Kasi To bardzo ważne, by pielęgnować rodzinne tradycje” tłumaczy nasz rozmówca.

Kasia Cichopek przygotowuje się do 100. urodzin babci

Można się domyślać, że w nadchodzącym świętowaniu Kasia będzie mogła liczyć na wsparcie Macieja Kurzajewskiego. To, co łączy zakochanych, to doświadczenie wychowania w ciepłej, wielopokoleniowej rodzinie. Dziennikarz dobrze wie zatem, dlaczego więzy rodzinne są tak ważne.

Maciej wychowywał się z rodzicami i babcią, która dbała o troje wnucząt: jego oraz dwie siostry. W wywiadach wspominał, że cała rodzina robiła wszystko, by spędzać razem jak najwięcej czasu. Niestety w 2019 roku Kurzajewski pożegnał swojego ojca, który także był dziennikarzem.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek, fot. KAPiF