Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.03.2023 17:12

Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"

Paulina Smaszcz
Fot. KAPiF

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz ostatnio doczekali się wnuczki. Do niedawna pojawienie się na świecie dziecka było raczej źródłem konfliktu. Teraz dziennikarz wraz z Kasią Cichopek wybrał się do Włoch, by odwiedzić starszego syna. Co na to jego była żona?

Niedawno dumny dziadek opublikował relację z zakupów, przeznaczonych dla wnuczki. Jako że wpis był sponsorowany, Smaszcz zarzuciła mu, że próbuje on promować się na dziewczynce. Teraz całkowicie zmieniła ton.

Maciej Kurzajewski odwiedził syna i wnuczkę. Co na to Paulina Smaszcz?

Kurzajewski i Cichopek przebywają obecnie we Włoszech. To tam mieszka starszy syn dziennikarza, Franciszek, oraz jego rodzina: żona i córka. Maciej opublikował już wspólne zdjęcie z synem oraz wózkiem dziecięcym. Jeszcze niedawno Smaszcz wydała oświadczenie, w którym stwierdziła:

Maciej Kurzajewski z panią Katarzyną Cichopek reklamuje sklep z ubrankami, lansując się na naszej wnuczce i mówi o niej, mówiąc jakby jego relacje ze starszym synem i naszą synową były przynajmniej pozytywne, a są tragiczne. Pani Katarzyna w ogóle w tych relacjach nie istnieje i raczej nie zaistniejemówiła nam Paulina.

Brat Wiktorii Gąsiewskiej gorzko o Adamie Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"

Paulina Smaszcz komentuje wizytę Macieja Kurzajewskiego u wnuczki

Zdjęcia, jakie możemy zobaczyć na Instagramie Kurzajewskiego pokazują jednak, że syn bardzo cieszy się z wizyty ojca. Panowie nie tylko wybrali się na spacer, ale też trenowali razem bieganie, co widać na Instastories. Zgodnie z przewidywaniami internautów, Paulina postanowiła skomentować sytuację w transmisji na żywo.

Zacznę od bardzo pozytywnej wiadomości [...] Mój były mąż nareszcie zrozumiał, że dzieci są najważniejsze i zaczął odbudowywać z nimi relacje. Przeprosił się z moim starszym synem. Pojechał do Włoch, zobaczył wnuczkę, zainteresował się – ogłosiła Smaszcz na Instagramie.

Paulina Smaszcz o Kurzajewskim: "Półroczna walka"

Smaszcz stwierdziła, że pół roku waśni i medialnych komentarzy, jakich nie szczędziła byłemu mężowi wreszcie wydało owoce. Według niej to właśnie dzięki jej słowom dziennikarz miał zmienić nastawienie.

Półroczna walka, chyba nawet dłużej, o to, żeby zrozumiał, że po 23 latach to dzieci są najważniejsze. Dzieci. To, co zostawiliśmy po sobie, to są dzieci. Nie sprawy materialne, tylko dzieci. Słuchajcie, jestem w bardzo dobrym nastroju, bo cieszę się, że Maciek wreszcie to zrozumiał i będzie teraz dobrze, i odbuduje te relacja z Frankiem i Julkiem – słyszymy w oświadczeniu.

Zobacz zdjęcia:

Paulina Smaszcz
Maciej Kurzajewski z synem Franciszkiem, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz
Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek, fot. KAPiF