Swiatgwiazd.pl
Magda Stępień

instagram.com/magdalena___stepien

Magdalena Stępień pierwszy raz o samotnym rodzicielstwie

23 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Magda Stępień zadebiutowała w świecie show-biznesu kilka dobrych lat temu, jako uczestniczka "Mam Talent". Chociaż programu nie wygrała, zyskała sporą popularność i niemałe grono fanów. Trudno zaprzeczyć, że największy rozgłos przyniósł jej związek z Jakubem Rzeźniczakiem, który słynie z licznych swoich podbojów miłosnych. Modelka po raz pierwszy opowiedziała o rozstaniu.

  • Kolejna partnerka Jakuba Rzeźniczaka

  • Magdalena Stępień urodziła

  • Modelka opowiedziała o rozstaniu

Chociaż Rzeźniczak dał się już poznać jako prawdziwy amant, który chętnie zmienia partnerki, gdy związał się z Magdaleną, wiele wskazywało na to, że w końcu znalazł tę jedyną. Nie od razu chwalili się swoją miłością na forum publicznym, ale odkąd oficjalnie potwierdzili związek, nie odmawiali sobie czułości w obiektywie kamer.

Miłość Stępień i Rzeźniczaka

Magda i Jakub nie kryli radości, gdy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Modelka chętnie prezentowała w sieci rosnący brzuszek, a razem z ukochanym zaprosiła nawet do swojego domu kamery TVN-u, pokazując skromne cztery kąty i opowiadając nieco więcej o wspólnych planach.

Kilka miesięcy przed porodem zdradzili, że spodziewają się chłopca, któremu nadadzą imię Oliwier. Oboje niecierpliwie wyczekiwali dnia porodu, dzieląc się na forum publicznym wyjątkową miłością, jaka ich połączyła.

Nie tak dawno kolorową prasę obiegła radosna nowina, głosząca, że Magda Stępień urodziła. Jednocześnie zaczęły pojawiać się plotki, że ta... nie jest już z piłkarzem. Chociaż Jakub niemal od razu opublikował w sieci zdjęcie synka i świeżo upieczonej mamy, szybko też został przyłapany przez paparazzi w knajpie z inną kobietą, której nie szczędził czułości.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie córki. Fani: "ale czas leci"

CZYTAJ DALEJ

Wyszło na jaw, że para rozstała się krótko przed rozwiązaniem. Wygląda na to, że Rzeźniczak nie tracił czasu i czym prędzej zaangażował się w poszukiwania nowego obiektu westchnień. Tymczasem gwiazda "Top Model" zdecydowała się opublikować w sieci bardzo osobisty wpis, otwierając się przed fanami na temat rozstania.

Stępień o samotnym macierzyństwie

Modelka nie ukrywa, że rozstanie nie było dla niej łatwe, a fakt, że przypadło ono na końcówkę ciąży sprawił dodatkowo, że jeszcze trudniej było jej oswoić się z nowym stanem rzeczy.

Z wpisu Magdy wynika, że choć samotne macierzyństwo nie jest, i jak podkreśla, nie będzie dla niej łatwe, nie oczekuje zbyt wiele od byłego partnera.

- Ta droga nie była tak prosta jak sobie wyobrażałam, nie było łatwo, a końcówka ciąży dała mi największą lekcję w życiu. Podniosłam się z tego silniejsza, a cały smutek odszedł w niepamięć. Choć wiem, że samodzielne rodzicielstwo nie będzie łatwe i nigdy tego dla Ciebie nie chciałam, to wiem, że razem damy sobie radę. Przed nami duże wyzwanie intensywny miesiąc przygotowań do naszego wyjazdu. Wiem, że zmiany są początkiem czegoś nowego lepszego - przyznała.

Z kolei Jakub Rzeźniczak jak dotąd nie zdecydował się na publiczne zabranie głosu w tej sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Na jaw wyszedł powód rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego

  • Edyta Górniak w żałobie. Śmierć przyszła nagle, dramatyczne słowa artystki. "Tulę do serca całą rodzinę"

  • Stanie się już dziś. Trudne chwile w życiu Maryli Rodowicz, czekała na to od dawna. "Na samą myśl ściska mi się żołądek"

Źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >