Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Było romantycznie, ale do czasu. Pod wyznaniem miłości Mai Bohosiewicz pojawił się podejrzliwy komentarz innej gwiazdy. Co nam sugeruje?!
Karolina Kurek
Karolina Kurek 14.02.2024 11:49

Było romantycznie, ale do czasu. Pod wyznaniem miłości Mai Bohosiewicz pojawił się podejrzliwy komentarz innej gwiazdy. Co nam sugeruje?!

Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz, fot. KAPiF

Maja Bohosiewicz od kilku lat jest szczęśliwie zakochana. Teraz wyznała mężowi miłość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej wpis zareagowali nie tylko fani, ale także znajomi z show-biznesu. Nie obyło się bez złośliwości! Prezenterka nie przeszła obok tego obojętnie i zabrała głos.

Maja Bohosiewicz w show-biznesie

Maja Bohosiewicz na początku swojej kariery chciała być aktorką. Debiutowała na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Wiele razy pojawiła się również na ekranie. Telewidzowie mogą pamiętać jej role w “M jak miłość” , “Julii”, “Na dobre i na złe” czy “Za marzenia”. 

W 2023 roku została gospodynią programu randkowego na platformie Netflix pt. “Love Never Lies Polska”. Niedawno premierę miała druga odsłona tego show.

Bohosiewicz jakiś czas temu zrezygnowała z kariery aktorskiej i założyła własną firmę.  Wyznała wtedy na Instagramie, że mogłaby już nie pracować, jednak ma wysokie ambicje.

Za pracoholizmem stoi zawsze ambicja i pracowitość, a obie te cechy uważam za cnoty. Finansowo nie musiałabym już nigdy pracować. Jestem natomiast osobą, którą do życia napędzają kolejne projekty. Nie potrafię żyć inaczej i sprawia mi to ogromną radość - ujawniła.

Maja Bohosiewicz cała we łzach. Otworzyła się na temat swojego zdrowia psychicznego Maja Bohosiewicz wytatuowała sobie całą twarz. Internauci gorzko skomentowali metamorfozę

Pechowy ślub

Celebrytka kilka lat temu związała się z Tomaszem Kwaśniewskim. W 2016 roku doczekali się syna Zacharego, a rok później na świat przyszła ich córka Leonia. Para wzięła ślub 31 grudnia 2018 roku. Ceremonia była szeroko komentowana w mediach, gdyż dla panny młodej ten dzień był wyjątkowo pechowy. Tuż przed wydarzeniem Maja Bohosiewicz zachorowała.

Zamiast na makijaż, pojechałam na pogotowie, żeby dostać kroplówkę, wiec doczołgałam się do ołtarza, przyjęłam i poszła z powrotem przykryć się kocykiem. Nie byłam na swoim weselu de facto wspomina w rozmowie z “Pomponikiem”.

Reporter zapytał czy Bohosiewicz z mężem planują z tego powodu odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Nie mam takiej potrzeby Nie mam też chyba takiej potrzeby wyrzucenia znowu takiej ilości pieniędzy, żeby się pobawić lub nie pobawić - odparła.

Bohosiewicz wyznaje miłość mężowi

Z okazji walentynek na instagramowym profilu Mai Bohosiewicz pojawiło się nowe zdjęcie, przedstawiające prowadzącą “Love Never Lies” i jej męża. Celebrytka w opisie składa życzenia partnerowi i wyznaje mu miłość.

Najukochańszy Mężu, moja słodka walentynko. Dekadę już z Tobą idę przez życie, nie męczysz mnie, nie wkurzasz szczególnie. Jak jesteś obok to wiem, że wszystko jest po prostu dobrze, spokojnie, bezpiecznie. I takiego balansu, takiej homeostazy wam wszystkim życzę. Bo to naprawdę miłe kiedy budzisz się i jest dobrze -napisała.

Fani w komentarzach są zachwyceni i gratulują długiego stażu. Pojawił się też zaczepny wpis od Jakoba Kosela: 

PO TYCH RADOŚCIACH NA WASZYCH TWARZACH POWIEDZMY ŻE WAM WIERZYMY.

Maja Bohosiewicz nie pozostała obojętna na komentarz byłego uczestnika “Top Model”.

jak sos słodko gorzki. Czy słodko ostry

Zabawnie?

Maja Bohosiewicz, fot. KAPiF
Maja Bohosiewicz, fot. KAPiF
Maja Bohosiewicz, fot. KAPiF
Maja Bohosiewicz, fot. KAPiF
Maja Bohosiewicz, fot. KAPiF
Maja Bohosiewicz, fot. KAPiF
Maja Bohosiewicz, fot. KAPiF
Maja Bohosiewicz, fot. KAPiF