Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maja Bohosiewicz wystawiła na WOŚP kolację, wylicytował ją... jej mąż. "Tyle w temacie zazdrości"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 04.02.2023 02:43

Maja Bohosiewicz wystawiła na WOŚP kolację, wylicytował ją... jej mąż. "Tyle w temacie zazdrości"

Maja Bohosiewicz EA
fot. TRICOLORS/East News

Maja Bohosiewicz, podobnie jak wiele innych gwiazd, zdecydowała się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z tej okazji wystawiła na licytację możliwość wspólnej kolacji. Zwycięzca aukcji zapłacił krocie, a jeszcze większym zaskoczeniem okazał się jej zwycięzca.

O całym zajściu opowiedziała Maja za pośrednictwem Instagrama, na którym jest bardzo aktywna. Z uśmiechem opowiedziała, jak prosiła męża, by ten wylicytował jej coś na WOŚP. Mężczyzna spełnił jej prośbę.

Maja Bohosiewicz wystawiła na licytację kolację. Wygrał ją... jej mąż

Maja Bohosiewicz jest popularną aktorką oraz influencerką. Od 2018 roku jest również żoną. Wybrankiem jej serca jest biznesmen Tomasz Kwaśniewski. Owocem ich miłości są dzieci: 6-letni Zachary i 5-letnia Leonia. W sieci znajdziemy wiele wspólnych zdjęć pary, a aktorka nie kryje, jak wielką miłością darzy swojego ukochanego. Mężczyzna zdaje się być bardzo romantyczny i wsłuchuje się w słowa swojej żony.

Jak zrelacjonowała sama Maja, zdecydowała się wystawić na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kolację w jej towarzystwie. Osiągnęła ona zawrotną sumę, a zwycięzca zapłacił za czas spędzony z Mają aż 24 300 zł.

Szybko okazało się, że tak hojny okazał się mąż Mai. Zgodnie z jej prośbą, wylicytował coś dla niej.

No słuchajcie, tak się uśmiałam, bo cały czas mówiłam do Tomka, żeby mi wynegocjował coś zaje...tego. Weź daj mi kogoś poznać czy coś, pojedziemy z Omeną Mensah na jacht, a on kurde wylicytował kolację ze mną?! Mam nadzieję, że chociaż przyniesie kwiaty i jakieś ładne buty na tą kolację — powiedziała na swoim InstaStories Maja. To jednak nie koniec komentarza, na który zdobyła się Maja. Postanowiła z przymrużeniem oka wspomnieć również o zazdrości, która w ich związku ma nie występować. — Jakiś dzban obcy będzie z moją żoną gadał, w knajpach siedział... To tyle w temacie zazdrości w naszym związku, nie ma jej, jest pełne zaufanie — zakończyła.

Zobacz zdjęcia:

Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Prawdę o prywatnym życiu Olgi Tokarczuk zna mało kto. Ślub brała dwa razy, syn zamiast komunii miał "inicjację"

  2. Wyglądała pięknie, ale tylko spójrzcie, co założyła na nogi. Tak przyszła na ramówkę Polsatu

  3. "Pierwsza miłość" wiosną. Jedna z głównych bohaterek zachoruje na raka, w Wadlewie ktoś zginie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].