Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maja Hirsch opowiedziała o wspomnieniach z "Przez Atlantyk". Jedno zapadło w pamięci szczególnie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.04.2022 17:59

Maja Hirsch opowiedziała o wspomnieniach z "Przez Atlantyk". Jedno zapadło w pamięci szczególnie

Maja Hirsch
Świat Gwiazd

Maja Hirsch nie narzeka ostatnio na brak popularności. W marcu premierę miał nowy program TVN z jej udziałem, "Przez Atlantyk". Obecnie gwiazda bierze udział w kampanii społecznej, poruszającej temat samoakceptacji kobiet. Opowiedziała nam o swoim udziale w tym projekcie oraz o tym, co utkwiło jej w pamięci z żeglarskiej wyprawy.

Nowe odcinki programu można oglądać w każdą środę na kanale TVN o godzinie 21:35. Oprócz Mai w żeglugę przez Atlantyk wzięli udział Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski. Podróż trwała kilka tygodni i obfitowała w wiele niezwykłych momentów.

Maja Hirsch o udziale w programie "Przez Atlantyk"

Gwiazdorska ekipa, złożona z osób o różnych charakterach i poglądach, musiała nauczyć się współpracy oraz zasad żeglugi, by przepłynąć Atlantyk. Podróż zaczęła się w Gran Canarii, a zakończyła u wybrzeży Gwadelupy.

Hirsch przyznała w jednym z wywiadów, że przed udziałem w programie nie miała doświadczenia w żeglarstwie, nie wiedziała więc nawet, czego może się obawiać. Okazało się, że wędrówka miewała bardzo niepokojące momenty.

- Potem dopiero się zaczęłam bać, jak już płynęliśmy i łódka się przechylała i były wiatry. Raz się przestraszyłam, jak prawie wpadłam do wody. Ale czego naprawdę się bałam to, że nie wytrzymam psychicznie - wyznała aktorka w rozmowie z portalem "Fakt".

Redakcja "Świata Gwiazd" rozmawiała ostatnio z Hirsch przy okazji jej udziału we wspomnianej kampanii społecznej "Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie", stworzonej przez projektantkę mody Martę Banaszek. Zapytaliśmy ją o refleksje po podróży.

Maja Hirsch o żegludze przez Atlantyk: "Czasami chciałam się schować i nie miałam dokąd"

Dziennikarka "Świata Gwiazd" zapytała, czy Maja powtórzyłaby podobną przygodę. Po chwili namysłu gwiazda potwierdziła. "Ale byłabym mądrzejsza o różne rzeczy i spokojniejsza" dodała.

- Pewne rzeczy były dla mnie zupełnie nowe. Przyzwyczajałam się, ale gdzieś w środku się trochę bałam. Różnych rzeczy: nawet ludzi, relacji, tego, że będzie mi trudno, że będę wymiotować. Ale jak widać przeżyłam. Gdyby ktoś w życiu zapytał mnie, czy zrobić coś takiego, to powiedziałabym "Tak" - wyznaje nam aktorka.

Okazuje się, że najtrudniejszą rzeczą dla Hirsch było właśnie przebywanie przez 23 dni w małej przestrzeni, 24 godziny na dobę, z dużą grupą ludzi, i niemożność odizolowania się, choć na chwilę, od reszty grupy, by wyciszyć się i uspokoić emocje.

- To było dla mnie bardzo trudne, bo wiązało się z tym bardzo dużo różnych uczuć i emocji. Czasami chciałam się schować i nie miałam dokąd. Musiałam nad sobą popracować, żeby móc z tymi ludźmi przebywać. Robiłam więc różne rzeczy - najczęściej patrzyłam po prostu w ocean. To mi pomagało - tłumaczy w rozmowie z nami Maja.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Ida Nowakowska nie wytrzymała w "PnŚ". Nagle zaniemówiła i zaniosła się płaczem, wszystko poszło na żywo

  2. Magda Gessler nagle podzieliła się niezwykłym zdjęciem i zwróciła się do fanów. "Jesteście za?"

  3. Kochała ją cała Polska, nieoczekiwanie zniknęła z ekranów. Okoliczności śmierci gwiazdy wyciskają łzy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].