Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maja Hyży chciała pokazać światu idealne ciało, ale... syn zrujnował jej plany! W komentarzach już mówią o "skandalu"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.08.2023 14:57

Maja Hyży chciała pokazać światu idealne ciało, ale... syn zrujnował jej plany! W komentarzach już mówią o "skandalu"

Maja Hyży
Maja Hyży wywołała "skandal" podczas wakacji, fot. KAPiF, Instagram

Maja Hyży wykorzystuje ostatnie dni wakacji, by spędzić aktywnie czas na basenie z całą rodziną. Gdy chciała stworzyć materiał dla swoich obserwatorów, doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Internauci doszukują się w całej sytuacji ogromnego "skandalu".

Maja Hyży ma czwórkę dzieci i planuje ślub

Piosenkarka łączy życie zawodowe z prywatnym i kulisami codzienności chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Internauci mogą z łatwością obserwować, jak gwiazda wraz z partnerem opiekuję się czwórką pociech.

Przypomnijmy, że Maja Hyży z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym doczekała się bliźniaków, Wiktora i Alexandra, a następnie wraz z Konradem Kozakiem przywitała na świecie dwie córeczki, Antoninę oraz Zofię. Para jest już po zaręczynach, a o ślubnych planach piosenkarka opowiedziała w studio Świata Gwiazda.

Na razie jednak cała rodzina korzysta ze słonecznych wakacji, które nie obyły się bez spontanicznych sytuacji.

Maja Hyży
Maja Hyży, fot KAPiF
Maja Hyży
Maja Hyży, fot KAPiF
Dramatyczne wieści o Jerzym Stuhrze, syn właśnie poinformował o wszystkim. "Traci kontakt z rzeczywistością"

Maja Hyży nie ma szans na odpoczynek nawet na wakacjach

Nawet podczas urlopu gwiazda nie zapomina o swoich obserwatorach. Tym razem chciała zaoferować im "gorący" post prosto z basenu, gdzie kąpała się w skąpym stroju kąpielowym.

Na pierwszy rzut oka wszystko szło po myśli piosenkarki, jednak w ułamku sekundy jej filmik zamienił się w prawdziwą komedię. Wszystko za sprawą dzieci Mai Hyży, które postanowiły spłatać psikusa mamie. Oblana wodą gwiazda nie wytrzymała ze śmiechu, a post typu "girl summer" stał się bardziej rodzinnym kontentem.

Internauci mówią o "skandalu" z udziałem Mai Hyży

Krótkie nagranie skradło serca obserwatorów, którzy nawet po drobnym zamieszaniu z udziałem dzieci, nadal nie mogli oderwać wzroku od figury gwiazdy. W komentarzach pojawiły się nawet określenie jej sylwetki "skandalem".

  • To skandal mieć taką świetną figurę po 3 ciążach.
  • Figura petarda.
  • Mega.
  • Udanego wypoczynku!
Maja Hyży
Maja Hyży, fot KAPiF