Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dramatyczne wieści o Jerzym Stuhrze, syn właśnie poinformował o wszystkim. "Traci kontakt z rzeczywistością"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.08.2023 09:15

Dramatyczne wieści o Jerzym Stuhrze, syn właśnie poinformował o wszystkim. "Traci kontakt z rzeczywistością"

Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr
Maciej Stuhr o zdrowiu ojca, fot. KAPiF/AKPA

Maciej Stuhr po raz pierwszy wypowiedział się na temat stanu zdrowia ojca. Niedawno słyszeliśmy o jego nagłym pobycie w szpitalu, a teraz takie informacje. Aż żal słuchać co się stało z legendarnym polskim aktorem. Z Jerzym Stuhrem ma być coraz gorzej…

Problemy zdrowotne Jerzego Stuhra

Od czasu kontrowersyjnej kolizji samochodowej z udziałem aktor, gwiazdor coraz rzadziej pokazywał się publicznie. Początkowo myślano, że działania związane są z aferą, która przełożyła się na wizerunek Jerzego Stuhra, jednak prawda jest o wiele poważniejsza.

Niedawno wyszło na jaw, że 76-latek przeszedł operację związaną z nowotworem krtani. Spędzone tygodnie w szpitalu dały mu się we znaki. Nie przypomina już legendarnego gwiazdora sprzed kilkunastu lat.

Jerzy Stuhr (19).jpg
Tak wcześniej wyglądał jerzy Stuhr, fot. KAPiF
Jerzy Stuhr (20).jpg
Tak wcześniej wyglądał jerzy Stuhr, fot. KAPiF
Dzień po Sopocie Polsat naprawdę pokazał TO ludziom. Dowbor i Rock nie pomogli? Komentarzy przybywa: "Gorsze od disco polo"

Jerzy Stuhr wrócił do publicznych wystąpień

Mimo sporych problemów zdrowotnych aktor nie porzucił show-biznesu. Niedawno zjawił się na filmowym evencie BiG Festivalowski, gdzie publiczność mogła go zobaczyć po długiej nieobecności.

Już na pierwszy rzut oka dało się zauważyć, że choroba bardzo osłabiła Jerzego Stuhra. Niedawna operacja to nie jedyne kłopoty gwiazdora. Jego syn, Maciej Stuhr, przyznał, że miewa on także zupełnie inne problemy zdrowotne.

Jerzy Stuhr (17).jpg
Maciej Stuhr o zdrowiu ojca, fot. AKPA
Jerzy Stuhr (16).jpg
Maciej Stuhr o zdrowiu ojca, fot. AKPA
Jerzy Stuhr (18).jpg
Maciej Stuhr o zdrowiu ojca, fot. AKPA

Maciej Stuhr o relacji z Jerzym Stuhrem

Przez lata tworzyli gwiazdorski duet ojca z synem i wielokrotnie dopingowali się w zawodowych projektach. Teraz gwiazdor "Belfra" po raz pierwszy otworzył się na temat samopoczucia ojca. Z biegiem lat doskwiera mu coraz więcej dolegliwości.

Maciej Stuhr (10).jpg
Maciej Stuhr o zdrowiu ojca, fot. KAPiF
Maciej Stuhr (11).jpg
Maciej Stuhr o zdrowiu ojca, fot. KAPiF

Wkraczam w nowy rozdział w życiu i moich relacji z tatą, który jest po prostu bardzo schorowanym człowiekiem. Niestety powoli zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością. Nie jest już tym samym człowiekiem, którego nie tylko ja znałem, ale przecież wszyscy go znamy i pamiętamy. Czasami nam się wydaje, że mamy do czynienia z tym człowiekiem, ale on jest już troszkę gdzie indziej.

Sytuacja Jerzego Stuhra odbija się także na jego bliskich. To z pewnością niełatwy czas szczególnie dla jego syna, który oprócz troski o ojca musi skupić się na kolejnych projektach zawodowych. Już niedługo zobaczymy go w nowym programie TVN.

Maciej Stuhr (8).jpg
Maciej Stuhr o zdrowiu ojca, fot. KAPiF
Maciej Stuhr (9).jpg
Maciej Stuhr o zdrowiu ojca, fot. KAPiF