Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maja Hyży pokazała syna, którego ma z Grzegorzem. Chłopiec to skóra zdjęta z matki
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.09.2023 08:06

Maja Hyży pokazała syna, którego ma z Grzegorzem. Chłopiec to skóra zdjęta z matki

Maja Hyży
Maja Hyży pokazała syna, fot. KAPiF/instagram.com/majahyzy/

Maja Hyży z małżeństwa z Grzegorzem doczekała się dwójki dzieci. Bliźniacy to nie są już malutcy chłopcy. Na pierwszy rut oka widać do kogo podobni są chłopcy. Piosenkarka chętnie pokazała internautom jednego z nich.

Dzieci Mai Hyży i Grzegorza

Maja Hyży wyszła za piosenkarza w 2011 roku. Rok po ceremonii małżonkowie doczekali się narodzin synów, bliźniaków. Wiktor i Alexander są oczkiem w głowie mamy. Niestety relacja gwiazdy z Grzegorzem Hyżym nie przetrwała próby czasu.

Maja Hyży, Grzegorz Hyży.jpg
Maja Hyży, Grzegorz Hyży doczekali się bliźniaków, fot. KAPiF
Maja Hyży, Grzegorz Hyży (2).jpg
Maja Hyży, Grzegorz Hyży doczekali się bliźniaków, fot. KAPiF

Duet postanowił się rozstać w 2013 roku. Obecnie oboje założyli nowe rodziny, emanując w mediach społecznościowych swoim szczęście. Maja Hyży niedawno pokazała urocze zdjęcie z synem.

Gwiazdy na imprezie włoskiej marki: Krzysztof Ibisz z żoną, Maja Hyży, Monika Mrozowska… Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Maja Hyży: ile ma dzieci?

Po zakończeniu małżeństwa piosenkarka związała się z Konradem Kozakiem. Tym razem para powitała na świecie dwie córeczki: urodzoną w 2020 roku Antoninę i w 2022 roku Zofię. Maja Hyży bardzo ceni sobie rodzinne chwile, którymi dzieli się z internautami.

W łączeniu kariery z rodzicielstwem pomaga jej ukochany narzeczony. Obserwatorzy od dawna mogą zobaczyć, jak dorasta gromadka dzieci. Najnowsze zdjęcie z synem nie pozostawia złudzeń co do podobieństwa pociech. 

Maja Hyży pokazała syna

Maja Hyży niedawno zakończyła rodzinne wakacje, a co za tym idzie, mogła pochwalić się internautom serią uroczych zdjęć z pociechami. Na jednym z nich pozuje uśmiechnięta przy boku syna. Piosenkarka podkreślała, jak ważne jest dla niej macierzyństwo.

Czasami, gdy potrzebuję cudu, patrzę w oczy mojego syna i zdaję sobie sprawę, że już go stworzyłam.

Internauci na widok duetu nie mogli się pohamować. W komentarzach od razu zaczęli podkreślać podobieństwo chłopca do matki. Nie da się ukryć. Nastolatek jest niczym skóra zdjęta z Mai Hyży.

  • Kopia mamy.
  • Jak dwie krople wody!
  • Wszystkie te Twoje dzieci są do Ciebie podobne.
  • Jak bliźniaki.
  • Wypisz wymaluj.

Nie można się dziwić takim komentarzom, bo rzeczywiście chłopiec i jego mama wyglądają niemal identycznie. 

Maja Hyży i Konrad Kozak zaręczyli się, fot. KAPIF
Maja Hyży i Konrad Kozak fot. KAPiF