Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maja Hyży urodziła. Pokazała, luksusowy pokój na porodówce
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 10.07.2022 14:17

Maja Hyży urodziła. Pokazała, luksusowy pokój na porodówce

Maja Hyży
fot. instagram.com/majahyzy

Maja Hyży jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w sieci, która decyduje się na pokazywanie sporej części swojego życia na Instagramie. Tym razem świeżo upieczona mama opublikowała relację z pokoju, w którym urodziła swoje czwarte dziecko.

Miejsce, w którym przyszła na świat druga córka Mai i Konrada wygląda jak luksusowy apartament. Dokładny "room tour" ukazał się na Instagramie gwiazdy. Trzeba przyznać, że wnętrza robią wrażenie i nie przypominają szpitala.

Maja Hyży pokazała miejsce, w którym urodziła córkę

Maja Hyży nieprzerwanie rozwija się w branży. Jest niezwykle aktywną influencerką i poświęca ogromną ilość czasu, by być w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Piosenkarka pokazuje bardzo wiele szczegółów ze swojego prywatnego życia, dlatego i tym razem zdecydowała się na odważny krok.

Maja opublikowała bowiem relację z miejsca, w którym przyszła na świat jej córeczka. Gwiazda rodziła w luksusowym szpitalu, przypominającym apartament. Sama porównała swój pokój do hotelu.

Oprócz łóżka dla mamy oraz osobnego łóżeczka dla noworodka uwagę zwraca pomieszczenie dla osoby towarzyszącej. Pokój wyposażony jest w łóżko, klimatyzację, telewizor, osobną łazienkę oraz kuchnię z mikrofalówką. Wygląda schludnie i przytulnie, a wystrój wnętrza absolutnie nie przypomina szpitala.

Dodatkowo tuż przy łóżku przyszłej mamy znajduje się wygodny fotel dla osoby towarzyszącej, umywalka oraz przewijak. Sama Maja poleciła wszystkim mamom, by nie oszczędzały na komforcie swojego porodu, ponieważ jest to wyjątkowy moment, który warto przeżyć w dogodnych warunkach.

— Polecam każdej mamie, żeby zainwestować w taki komfort, bo takie sytuacje nie dzieją się na co dzień, a nawet dzieją się raz w życiu, więc warto zadbać o siebie — powiedziała Maja na Instagramie.

Narodziny 4. dziecka Mai Hyży

Maja Hyży jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Z byłym mężem Grzegorzem Hyży doczekała się synów bliźniaków, którym dali na imię Wiktor i Alexander. Po głośnym rozstaniu Maja związała się Konradem, z którym ma dwie córki. Ich pierwsza córeczka Antonina przyszła na świat 10 lipca 2020 roku, natomiast na dniach, 7 lipca 2022 roku urodziła się Zosia.

Maja Hyży ochoczo prezentowała cały przebieg ciąży. Wielokrotnie brylowała na ściankach i w błysku fleszy pozowała w oryginalnych stylizacjach, eksponujących ciążowe krągłości. Tuż po porodzie na Instagramie pojawiło się również zdjęcie z nowo narodzoną pociechą.

Możemy spodziewać się, że gdy tylko Maja wróci do siebie po porodzie, zda kolejne relacje z przebiegu porodu oraz pierwszych dni życia swojej córeczki.

Zobacz zdjęcia:

Maja Hyży tuż przed porodem
Maja Hyży tuż przed porodem, fot. instagram.com/majahyzy
Pokój Mai
Pomieszczenie, w którym Maja urodziła córkę, fot. instagram.com/majahyzy
Łazienka w szpitalu
Łazienka w pokoju Mai, fot. instagram.com/majahyzy
Pokój dla osoby towarzyszącej podczas porodu
Pokój dla osoby towarzyszącej podczas porodu, fot. instagram.com/majahyzy
Kuchnia w pokoju osoby towarzyszące
Kuchnia w pokoju osoby towarzyszącej, fot. instagram.com/majahyzy
Mikrofalówka w kuchni
Mikrofalówka w kuchni, fot. instagram.com/majahyzy

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Maja Hyży spotkała się z byłym mężem i pokazała zdjęcia z komunii synów. „Moje przystojniaki”

  2. Hanna Lis rozwiodła się z Tomaszem Lisem. "W tym roku doprowadzony został do finału rozwód"

  3. Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Kossakowskiego coraz bliżej. Żadne nie stawi się na sali rozpraw?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Maja Hyży