Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hanna Lis rozwiodła się z Tomaszem Lisem. "W tym roku doprowadzony został do finału rozwód"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.07.2022 22:04

Hanna Lis rozwiodła się z Tomaszem Lisem. "W tym roku doprowadzony został do finału rozwód"

Hanna Lis EA
Fot. TRICOLORS/East News

Wiadomość o ich romansie i ślubie była jedną z największych afer minionego dziesięciolecia. Kiedy prasa dowiedziała się, że Tomasz Lis zostawił żonę Kingę Rusin dla kobiety, która była świadkową na ich ślubie, opinia publiczna nie zostawiła na nich suchej nitki. Przez wiele lat byli szczęśliwi – do czasu. Teraz Hanna Lis potwierdziła ostatecznie doniesienia o rozwodzie.

Hanna, do 2007 roku nosząca nazwisko Smoktunowicz, była przyjaciółką Kingi Rusin i świadkową na jej ślubie z Tomaszem Lisem. Kiedy zaczęli razem pracować w stacji Polsat, relacja między nimi stała się tak ognista, że dziennikarz zostawił dla niej żonę i w tajemnicy przed mediami poślubił ją wbrew wszystkim.

Hanna Lis i Tomasz Lis – rozwody i burzliwa miłość

Pobrali się w konsulacie w Rzymie, w tajemnicy przed wszystkimi. O ślubie sami jednak poinformowali prasę. Tomasz Lis wysłał SMS-a do dziennikarza gazety "Fakt", w którym napisał: "Jesteśmy po ślubie, wracamy na wybory. To fakt. I właśnie wyłączam telefon. Pozdr. T.L.". Sama Hanna także oszczędnie dawkowała informacje. "Od kilku godzin nazywam się inaczej. Więcej nie powiem" powiedziała wtedy.

Później dużo odważniej mówili o swojej miłości. Szczęście wyrażali też w wywiadzie rodzice Tomasza, a Hanna przyznawała, że zostali oni jej przyjaciółmi. "Dobry związek uskrzydla i dodaje siły. Nie ma nic piękniejszego, niż móc przyglądać się sobie w oczach drugiego, kochającego człowieka" mówiła o ich związku w rozmowie z magazynem "Viva!".

Z upływem lat zaczęły jednak narastać plotki o kryzysie w ich małżeństwie. Prasa donosiła, że ostatni raz pokazali się razem publicznie w 2014 roku. Przez kolejne dwa lata wakacje spędzali osobno. Sama Hanna utrzymywała, że wynikało to z napiętego grafiku obojga, a wieści o kryzysie są tylko teoriami spiskowymi.

Hanna Lis o rozstaniu i rozwodzie z Tomaszem Lisem

W 2018 roku dziennikarzom udało się ustalić, że Hanna wyprowadziła się z domu w Konstancinie, w jakim mieszkała z Tomaszem. Bardzo długo oboje nie komentowali doniesień o rozstaniu, nie padło też żadne słowo o rozwodzie. Do dzisiaj, kiedy to sama dziennikarka opublikowała zaskakujące oświadczenie.

Szanowni dziennikarze: z moim byłym mężem rozstałam się (w zgodzie) wiele lat temu, a w tym roku doprowadzony został do finału rozwód z mojego powództwa. Zatem uprzejmie proszę Was o niekierowanie do mnie więcej pytań dotyczących mojego byłego męża. Spokojnego weekendu – napisała na Instagramie.

Nie wiadomo, co dokładnie skłoniło ją do rozwiania wszelkich wątpliwości, ale można podejrzewać, że czynników było kilka. Wokół jej byłego męża trwa burza medialna. W maju tego roku Ringier Axel Springer Polska poinformowało o zakończeniu współpracy z nim, co skutkowało odejściem ze stanowiska redaktora naczelnego pisma "Newsweek".

W wyniku śledztwa dziennikarskiego, przeprowadzonego przez portal Wirtualna Polska, ujawniono wiele zeznań jego byłych współpracowników, którzy uskarżali się na mobbing, jakiego mieli doświadczać w miejscu pracy. Na dodatek sam Lis ostatnio był widziany z nową znajomą, a para nie żałowała sobie czułych gestów. Wygląda więc na to, że Hanna miała wystarczająco dużo powodów, aby ostatecznie i publicznie zamknąć tamten rozdział życia.

Zobacz zdjęcia:

Hanna Lis EA
Hanna Lis i Tomasz Lis w 2010 roku, fot. TRICOLORS/East News

Hanna Lis EA
Hanna Lis i Tomasz Lis, fot. TRICOLORS/East News
Hanna Lis
Oświadczenie Hanny Lis, fot. instagram.com/hanna_lis
Hanna Lis
Hanna Lis, fot. instagram.com/hanna_lis

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie ws. medialnych doniesień

  2. Nosiła je księżna Diana, a teraz Kim Kardashian. Jak stylizować biker shorts?

  3. Plejada gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Hyży w małej czarnej, Jess Mercedes zainspirowana North West

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].