Swiatgwiazd.pl

fot.TRICOLORS/East News

Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Kossakowskiego coraz bliżej. Żadne nie stawi się na sali rozpraw?

9 Lipca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Niedługo dojdzie do rozprawy rozwodowej pomiędzy Martyną Wojciechowską a Przemkiem Kossakowskim. Gwiazdorski duet ma możliwość załatwienia formalności przez internet. Jak donosi tabloid, oboje mogą bowiem nie stawić się fizycznie przed sądem.

Polskie media doznały ogromnego zaskoczenia gdy w ubiegłym roku okazało się, że podróżniczka i prezenter telewizyjny ogłosili swoje rozstanie po zaledwie trzech miesiącach małżeństwa. Swojego związku nie komentowali publicznie, jednak nikt nie przypuszczał, że po jego formalizacji tak szybko dojdzie do poważnego konfliktu.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski czekają na rozprawę rozwodową, która ma ponoć odbyć się w ostatnim tygodniu lipca bieżącego roku. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdy skorzystają z możliwości dopełnienia formalności przez wideo transmisję.

Martyna Wojciechowska rozstanie się z Przemkiem Kossaowskim przez internet?

Pandemia koronawirusa umożliwiła przeniesienie niektórych rozpraw do internetowej, gdzie żadna ze stron nie musi stawiać się fizycznie w sądzie. Wystarczy odpowiednie łącze i otrzymany link, by przejść przez rozprawę. W obecnych czasach jest to nie tylko łatwiejsze rozwiązanie, ale w przypadku spraw rozwodowych również doskonały sposób na eliminacje stresu emocjonalnego obu stron.

Dzięki przepisom covidowym, wciąż obowiązującym, sądy dopuściły możliwość rozpraw online, czyli zdalnych. Każdy z uczestników rozprawy dostaje odpowiedni link do platformy, w przypadku sądu okręgowego w Warszawie zazwyczaj jest to platforma Teams — wyjaśniła adwokat Agnieszka Dębowska-Szymańska w rozmowie z Faktem.

Z takiego udogodnienia może skorzystać Martyna Wojciechowska, która obecnie znajduje się poza granicami Polski. Rozprawa w formie "zdalnej" z pewnością przyspieszy cały proces, a jednocześnie nie będzie wymagała zmiany dotychczasowych planów obu stron.

Szybkie rozstanie niedługo po ślubie było emocjonalnym ciosem dla podróżniczki, która w oficjalnym oświadczeniu wyznała, że nadal cierpi. Przeprowadzenie rozprawy rozwodowej bez obowiązku stawienia się przed sądem z pewnością oszczędziłoby jej masę emocji.

Po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi — pisała w oświadczeniu Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozpoczęli nowe życie

Podróżniczka niedawno zdecydowała się na poważny krok w stronę spełnienia własnych marzeń. W mediach społecznościowych poinformowała, że znajduje się na Wyspach Owczych , by przeżyć przygodę życia. W poście podkreśliła, że miejsce przyniosło jej wiele radości.

— Znikam chłonąć ten świat i wyłączam telefon. Ale kiedyś wrócę i podzielę się wrażeniami. Tak sadzę, choć pewności nie mam, bo dawno nie byłam tak szczęśliwa — pisała.

Przemek Kossakowski również w ostatnim czasie ma mnóstwo obowiązków na głowie. Gdy oficjalnie poinformował, że zawiesza swoją telewizyjną działalność , fani zastanawiali się jaki dalszy krok wykona prezenter.

Okazuje się, że zajmuje się otwarciem własnego ośrodka dla osób niepełnosprawnych umysłowo . Jego placówka znajdująca się w górskim rejonie ma skupiać się na artystycznych zajęciach dla tych osób.

— Już wkrótce w tym miejscu rozpocznie działalność ,,Arterytorium”, bezpieczny dom dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Głównym celem tego miejsca będzie rozpowszechnianie działań artystycznych skoncentrowanych na relacjach terapeutycznych i rozwojowych — napisał w mediach społecznościowych.

Martyna Wojciechowska
fot.instagram.com/martyna.world/
Martyna Wojciechowska
fot.instagram.com/martyna.world/
Przemek Kossakowski
fot.instagram.com/przekossakowski/
Przemek Kossakowski
fot.instagram.com/przekossakowski/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie ws. medialnych doniesień

  2. Nosiła je księżna Diana, a teraz Kim Kardashian. Jak stylizować biker shorts?

  3. Plejada gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Hyży w małej czarnej, Jess Mercedes zainspirowana North West

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Źródło: Fakt.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Martyna Wojciechowska przeszła metamorfozę? Na najnowszym zdjęciu próżno szukać blond włosów
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Bartłomiej Nowosielski z "M jak miłość" ma za sobą poważną operację. Przeszedł ogromną metamorfozę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Spektakularna wpadka uczestników. Sami nie mogli w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Internauci zadrwili z Pauliny Smaszcz. Są pewni, co teraz czeka Kasię Cichopek i Maćka Kurzajewskiego
Czytaj więcej >
Weronika Chmielewska

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]