Małgorzata Kożuchowska Żródło: eastnews & Piotr Molecki

Małgorzata Kożuchowska jako "kobieta-kot"

18 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Małgorzata Kożuchowska wywleka “brudy z przeszłości”. Przypomniała fanom swą epizodyczną rolę w jednym z najsłynniejszych polskich sitcomów. Na potrzeby produkcji “Świata według Kiepskich” przywdziała przed laty lateksowy strój. Fani, o czym dali znać w komentarzach, pamiętali wspomniany odcinek równie dobrze, co sama aktorka.

  • Małgorzata Kożuchowska zamieściła w social mediach nietypowe zdjęcia
  • Pokazała się fanom w czarnym lateksie
  • Przypomniała w ten sposób rolę, jaką odegrała w sitcomie “Świat według Kiepskich”

Trzeba przyznać, że zawodowy dorobek Małgorzaty Kożuchowskiej jest naprawdę imponujący. Odejście z “M jak Miłość” w 2013 roku nie powstrzymało aktorki przed dynamicznym rozwojem kariery. Wystąpiła w wielu filmach pełnometrażowych (na przykład “Bad Boy”, “Listy do M. 2” czy “Banksterzy”); równie intensywnie pracowała także na planie hitowych seriali telewizyjnych (“Rodzinka.pl”, “Prawo Agaty” czy “Motyw”). O czym nie każdy wie, w międzyczasie Małgorzata Kożuchowska zaliczyła epizod w “Świecie według Kiepskich”.

Małgorzata Kożuchowska przypomina fanom o epizodycznej roli. “Sorry, ale zaśmiałam się”

Wczoraj na oficjalnym profilu Małgorzaty Kożuchowskiej na Instagramie światło dzienne ujrzała niecodzienna publikacja. Aktorka postanowiła wrócić myślami do 2014 roku, gdy zgodziła się wystąpić w popularnym sitcomie “Świat według Kiepskich”.

Epizod Małgorzaty Kożuchowskiej pojawił się w 432 odcinku serialu o wdzięcznym tytule “Kożuchowska”. Aktorka otrzymała wówczas możliwość zagrania samej siebie. To, co ujrzeli bohaterowie “Świata według Kiepskich”, było w dużej mierze ich wyobrażeniami o celebrytce z pierwszych stron gazet.

- Rzadko się zdarza, aby mieć możliwość zagrania samej siebie. To trudne zadanie, ale bardzo ucieszyła mnie możliwość udziału w tej produkcji. Cenię sobie pracę z reżyserem, jego poczucie humoru, profesjonalizm i wrażliwość. Dlatego kiedy dostałam propozycję, aby pojawić się na planie we Wrocławiu, nie zastanawiałam się ani chwili - komentowała swój występ przed laty Małgorzata Kożuchowska.

Mija pierwsza rocznica śmierci Emila KarewiczaMija pierwsza rocznica śmierci Emila KarewiczaCzytaj dalej

Właśnie do tego aktorskiego występu była gwiazda “M jak Miłość” postanowiła powrócić wczoraj w social mediach. Zamieściła w sieci dwa kadry ze wspomnianego odcinka “Kiepskich”. Małgorzata Kożuchowska pomykała po dachu, ubrana w lateksowy strój “Kobiety Kot”.

- Spokojnej nocy koteczki. Otóż są w moich przepastnych archiwach i takie perełki… - opatrzyła zdjęcie wpisem Małgorzata Kożuchowska.

Nie tylko aktorka doskonale pamiętała swą kreację sprzed lat

Odzew fanów był zaskakujący - jak się okazuje, wielu z nich świetnie pamięta Małgorzatę Kożuchowską w roli “Kobiety Kot”. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich komentujących. Dla niektórych widok aktorki w lateksie był nowością i powodem do uciech.

-Sorry, ale zaśmiałam się - relacjonowała jedna z internautek.

- Śmiech to zdrowie! Na zdrowie! Tego nam teraz najbardziej potrzeba! - odpowiedziała zdystansowana Małgorzata Kożuchowska.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP, Instagram

Następny artykuł