Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.09.2022 20:17

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Małgorzata Kożuchowska EA
fot. TRICOLORS / East News

Małgorzata Kożuchowska od lat występuję zarówno na wielkim jak i małym ekranie. Niedawno po medialnej klęsce nowej produkcji z jej udziałem postanowiła zmienić kierunek działalności. Coraz częściej możemy zobaczyć ją w telewizyjnych programach.

Karierę filmową rozpoczęła w latach 90., zyskując popularność dzięki kultowym produkcjom. Z biegiem lat rozszerzyła swoją działalność również w telewizji. Pomimo dużej popularności ostatnie filmy z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej nie cieszą się zainteresowaniem. Aktorka postanowiła zareagować.

Małgorzata Kożuchowska traci widzów

Niedawno do polskich kin trafił nowy film, w którym aktorka zagrała główną rolę. "Zołza" zapowiadana była jako oryginalna komedia opisująca z przymrużeniem oka życie znanej scenarzystki, Ilony Łepkowskiej.

Małgorzata Kożuchowska dwoiła się i troiła, by zachęcić widzów do odwiedzenia kin. Niestety premierowy tydzień nie zapowiadał sukcesu dla produkcji. Promowany "hit" obejrzało jedynie około 56 tysięcy osób. Niska frekwencja dała do myślenia aktorce, która coraz częściej zaczęła pojawiać się w telewizyjnych programach TVN. Niedawno mogliśmy usłyszeć jej rozmowę z Kubą Wojewódzkim w jego autorskim show. Gwiazda zasiadła również na kanapie słynnej śniadaniówki "Dzień Dobry TVN".

Być może Małgorzata Kożuchowska porzuci karierę na wielkim ekranie na rzecz mniejszego odbiornika. Biorąc pod uwagę poprzednie angaże serialowe, jej popularność może na tym sporo skorzystać.

Małgorzata Kożuchowska zachwycała na małym ekranie

Aktorka największą popularność zyskała dzięki roli Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". Z produkcją związała się na jedenaście lat, a finał jej losów poruszył miliony Polaków. Tragiczna śmierć po uderzeniu w kartony nadal kojarzona jest z aktorką, mimo wielu innych projektów.

Małgorzata Kożuchowska współpracowała z Telewizją Polską przy komediowo-obyczajowej "Rodzince.pl". Z Tomaszem Karolakiem, Maciejem Musiałem, Adamem Zdrójkowskim oraz Mateuszem Pawłowskim przez 16. sezonów tworzyła zwariowaną rodzinkę. Po latach wyszło na jaw, że praca na planie nie była wcale sielankowa.

Aktorka związana była również ze stacją TVN. Wystąpiła w serialu "Motyw" oraz "Druga szansa". Być może i tym razem angaż telewizyjny pomoże jej ponownie wspiąć się na szczyt popularności.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Kożuchowska
Kadr z filmu Zołza, reż. Tomasz Konecki
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Celebrytka znów została mamą, pokazała zdjęcie ze szpitala. Internauci oburzeni widokiem

  2. Magda Stępień przerywa milczenie dwa miesiące po śmierci synka. Łzy same napływają do oczu

  3. Zapytali Wojciechowską o nową miłość, stanowczo odpowiedziała. Nie ma już wątpliwości

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Pomponik