Swiatgwiazd.pl
fot. TRICOLORS/ East News

fot. TRICOLORS / East News

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

29 Września 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Małgorzata Kożuchowska od lat występuję zarówno na wielkim jak i małym ekranie. Niedawno po medialnej klęsce nowej produkcji z jej udziałem postanowiła zmienić kierunek działalności. Coraz częściej możemy zobaczyć ją w telewizyjnych programach.

Karierę filmową rozpoczęła w latach 90., zyskując popularność dzięki kultowym produkcjom. Z biegiem lat rozszerzyła swoją działalność również w telewizji. Pomimo dużej popularności ostatnie filmy z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej nie cieszą się zainteresowaniem. Aktorka postanowiła zareagować.

Małgorzata Kożuchowska traci widzów

Niedawno do polskich kin trafił nowy film, w którym aktorka zagrała główną rolę. "Zołza" zapowiadana była jako oryginalna komedia opisująca z przymrużeniem oka życie znanej scenarzystki, Ilony Łepkowskiej.

Małgorzata Kożuchowska dwoiła się i troiła, by zachęcić widzów do odwiedzenia kin. Niestety premierowy tydzień nie zapowiadał sukcesu dla produkcji. Promowany "hit" obejrzało jedynie około 56 tysięcy osób.

Niska frekwencja dała do myślenia aktorce, która coraz częściej zaczęła pojawiać się w telewizyjnych programach TVN. Niedawno mogliśmy usłyszeć jej rozmowę z Kubą Wojewódzkim w jego autorskim show. Gwiazda zasiadła również na kanapie słynnej śniadaniówki "Dzień Dobry TVN".

Być może Małgorzata Kożuchowska porzuci karierę na wielkim ekranie na rzecz mniejszego odbiornika. Biorąc pod uwagę poprzednie angaże serialowe, jej popularność może na tym sporo skorzystać.

Franciszek Pieczka

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

CZYTAJ DALEJ

Małgorzata Kożuchowska zachwycała na małym ekranie

Aktorka największą popularność zyskała dzięki roli Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". Z produkcją związała się na jedenaście lat, a finał jej losów poruszył miliony Polaków. Tragiczna śmierć po uderzeniu w kartony nadal kojarzona jest z aktorką, mimo wielu innych projektów.

Małgorzata Kożuchowska współpracowała z Telewizją Polską przy komediowo-obyczajowej "Rodzince.pl". Z Tomaszem Karolakiem, Maciejem Musiałem, Adamem Zdrójkowskim oraz Mateuszem Pawłowskim przez 16. sezonów tworzyła zwariowaną rodzinkę. Po latach wyszło na jaw, że praca na planie nie była wcale sielankowa.

Aktorka związana była również ze stacją TVN. Wystąpiła w serialu "Motyw" oraz "Druga szansa". Być może i tym razem angaż telewizyjny pomoże jej ponownie wspiąć się na szczyt popularności.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Kożuchowska

Kadr z filmu Zołza, reż. Tomasz Konecki

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Celebrytka znów została mamą, pokazała zdjęcie ze szpitala. Internauci oburzeni widokiem

  2. Magda Stępień przerywa milczenie dwa miesiące po śmierci synka. Łzy same napływają do oczu

  3. Zapytali Wojciechowską o nową miłość, stanowczo odpowiedziała. Nie ma już wątpliwości

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

fot. instagram.com/dereszowska/Fryta 73, cropped, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=82333970/Fryta from Strzegom - Ewa Kasprzyk 2Uploaded by Dudek1337, cropped, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27055695

Aktorzy do dziś wstydzą się gry w tych produkcjach. Numer 7 chciała nawet zrezygnować z zawodu

Aktorzy wielokrotnie zaskakują widzów filmowymi i serialowymi rolami. Niektóre postacie zostają z nimi na dłużej niż tylko okres promocji produkcji. Oto lista gwiazd, które nie przepadają za niektórymi angażami i najchętniej wymazaliby te pozycje ze swojej filmografii.

Zobacz galerię >

Jak dobrze znasz program "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Pytanie 1 z 10

W którym roku odbyła się emisja 1. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Źródło: Pomponik

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >