Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wnuka. Zabrała go w wyjątkowe miejsce
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.06.2022 15:12

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wnuka. Zabrała go w wyjątkowe miejsce

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - EA
TRICOLORS/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest nie tylko świetną aktorką, ale też szczęśliwą mamą i babcią. Gwiazda z dumą opowiada o swojej rodzinie, a czasami nawet chwali się nią w swoich social mediach. Nie inaczej było podczas ostatniej wizyty jednego z jej wnuków.

Aktorka nagrała na swój profil na Instagramie filmik z wizyty jej wnuka. W pewnym momencie trzyletni Józio wspomniał o swoim zmarłym dziadku. Wszystko dlatego, że babcia zabrała go w wyjątkowe miejsce i pokazała mu samochód swojego zmarłego męża.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wzruszające nagranie z wnukiem

Aktorka jest niesamowicie dumna z piątki swoich dzieci. Doczekała się również wnuków, które od samego początku stały się jej oczkiem w głowie. Niedawno gwiazda przyjmowała u siebie trzyletniego wnuka Józia, czyli syna Janka Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz. Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła zabrać chłopca w specjalne miejsce i pokazać mu przedmiot, który kiedyś należał do jego zmarłego dziadka.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska we wzruszającym filmiku z wnuczkiem

Niestety, ukochany mąż aktorki zmarł 27 lutego 2020 roku i nie mógł zbyt długo nacieszyć się wnukami. Wybitny aktor, znany między innymi z takich produkcji jak "Ranczo", "Instynkt" czy "Boże Ciało" odszedł po wcześniejszej długotrwałej chorobie oraz komplikacjach po usunięciu guza mózgu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska dba jednak, aby pamięć po zmarłym dziadku pozostała wiecznie żywa i z chęcią rozmawia z wnukiem na temat aktora.

Można to zauważyć między innymi na najnowszym nagraniu, które pojawiło się na profilu aktorki na Instagramie. Gwiazda zabrała wnuczka do garażu, gdzie pokazała mu samochód Fiat 126p, który w przeszłości należał do zmarłego gwiazdora. Łatwo można zobaczyć, że mały Józio świetnie bawi się, siedząc za kierownicą pojazdu. W pewnym momencie babcia zapytała go, do kogo należy samochód. Chłopiec z dumą odpowiedział, że jest to własność dziadka Pawła.

Zobacz zdjęcia aktorki:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ig
Instagram/malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska ig2
Instagram/malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska ig3
Instagram/malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska ig4
Instagram/malgorzata_ok

Źródło: Fakt

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nie tylko Cichopek i Hakiel. Fani właśnie dowiedzieli się o rozstaniu kolejnej pary

  2. Najpierw straciła ojca, później przyszła kolejna tragedia. Agnieszka Dygant przeżyła traumę

  3. Niepokojące nagranie wyciekło do sieci, gwiazdor odwołuje koncerty. Usłyszał smutną diagnozę

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].