M jak miłość - Małgorzata Pieńskowska pokazała twarz z bliska Żródło: kadr z serialu "M jak miłość"/vod.tvp.pl

Małgorzata Pieńkowska z „M jak miłość” może pochwalić się nieprzemijającą urodą

16 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Małgorzata Pieńkowska od ponad dwudziestu lat wciela się w postać Marysi z „M jak miłość”. Mimo upływu czasu aktorka wciąż zachwyca zniewalającą urodą. Jej najnowsze zdjęcie oczarowało internautów. Sami zobaczcie!

  • Małgorzata Pieńkowska zdobyła serca widzów jako jedna z głównych bohaterek serialu „M jak miłość”
  • Aktorka jest aktywna w social mediach. W czwartek opublikowała zdjęcie swojej twarzy z bliska
  • Internauci są zachwyceni urodą 56-latki

Małgorzata Pieńkowska od ponad dwudziestu lat gra w serialu „M jak miłość”. Aktorka wciela się w postać Marysi Rogowskiej – najstarszej córki seniorki rodu, Barbary Mostowiak. Fani z zaangażowaniem śledzą jej losy.

Widzowie pokochali ją za rolę w „M jak miłość”

Małgorzata Pieńkowska urodziła się 19 maja 1965 roku we Wrocławiu. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Choć w swoim dorobku ma kilka naprawdę znanych produkcji telewizyjnych, a przede wszystkim sporo wystąpień teatralnych, jej najbardziej rozpoznawalną rolą jest ta w „M jak miłość”.

Małgorzata Pieńkowska gra w „M jak miłość” od samego początku. Przypomnijmy, że serial po raz pierwszy pojawił się na antenie Telewizji Polskiej w 2000 roku. Od tego czasu aktorka cieszy się niemałym gronem sympatyków.

Fani chętnie śledzą losy serialowej Marysi, a także interesują się życiem jej odtwórczyni. Małgorzata Pieńkowska zdaje sobie z tego sprawę i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami. Aktorka aktywnie udziela się w social mediach – jej profil na Instagramie obserwuje ponad 31 tysięcy obserwujących.

Brad Pitt opuścił szpital na wózku inwalidzkim. Na szczęście to nic poważnegoBrad Pitt opuścił szpital na wózku inwalidzkim. Na szczęście to nic poważnegoCzytaj dalej

Małgorzata Pieńkowska zachwyca urodą

Na Instagramie Małgorzaty Pieńkowskiej nie brakuje zdjęć z pracy i tych z czasu wolnego. Prezentując najnowszą fotografię, aktorka postanowiła na chwilę uciec od obowiązków i w żartobliwy sposób pożaliła się obserwatorom, że ma już dość zimy i z utęsknieniem czeka na nadejście wiosny.

- Czekam na wiosnę! Halo, halo!!! #halo #halo #wiosnogdziejesteś #wiosnoprzybywaj – napisała.

Choć apel aktorki podzieliło mnóstwo jej sympatyków, większość z nich skupiła się raczej na jej urodzie. Trzeba przyznać, że Małgorzacie Pieńkowskiej, która w maju tego roku skończy 56 lat, urody mogłaby pozazdrościć niejedna młodsza kobieta.

- Piękna kobieta – piszą internauci

Wiadomo, że z daleka nie wszystko można dostrzec. Na zdjęciu twarzy z bliska Małgorzata Pieńkowska jednak niczego nie ukrywa. Sami spójrzcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Super Express, Instagram, Wikipedia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł