Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Rozenek

Instagram.com / m_rozenek

Małgorzata Rozenek na wycieczce rowerowej. Nie było łatwo

9 Lipca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek jest na wczasach z mężem i dziećmi w Szwecji. Rodzina wybrała się w podróż kamperem. W czwartkowe popołudnie wszyscy w piątkę udali się na wycieczkę rowerową. Okazało się, że dla Małgosi nie była to tak przyjemna przejażdżka.

  • Małgorzata Rozenek wybrała się wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem oraz trójką dzieci w podróż kamperem po Szwecji.

  • Chociaż gwiazda początkowo obawiała się wielu niedogodności związanych z takim wyjazdem i życiem w kamperze, ostatecznie stwierdziła, że jest super.

  • W czwartkowe popołudnie wszyscy wybrali się na wycieczkę rowerową. Okazało się, że dla Małgorzaty była to niełatwa przeprawa. Gwiazda miała kłopoty z oddychaniem.

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną udała się w podróż kamperem po Szwecji. Chociaż w czasie pakowania miała mnóstwo wątpliwości i obaw, wkrótce gdy rozpoczęła się ich wielka wycieczka, jej lęki zniknęły. Teraz na swoim Instastory zachwala taki sposób podróżowania.

Małgorzata Rozenek z rodziną w podróży kamperem po Szwecji

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już od dawna planowali wybrać się w podróż kamperem. Ich plany wreszcie się spełniły. Od poniedziałku wraz ze swoimi dziećmi i zwierzakami są w trasie.

Na początku szczególnie Małgorzata miała wiele obaw - gdy relacjonowała pakowanie kampera była wyraźnie podenerwowana. Nic w tym dziwnego, w końcu załadowanie do samochodu rzeczy wszystkich członków tak licznej rodziny nie należy do łatwych wyzwań.

Jak zdradziła na Instastory Małgosia, Szwecja bardzo im się spodobała, nie wspominając już o przeprawie promem, który wyposażony był we wszelkie udogodnienia i luksusy.

Iga i Karol

Iga z "ŚOPW" znów komentuje związek z Karolem. Padły gorzkie słowa

CZYTAJ DALEJ

Jednak w czasie wypoczynku miało już miejsce kryzysowe zdarzenie. Chodzi o czwartkową podróż rowerową, kiedy to Małgosia miała problemy z oddychaniem.

Małgorzata Rozenek na wycieczce rowerowej. Kryzysowa sytuacja

Cała rodzina Rozenek wybrała się w czwartkowy wieczór na wycieczkę rowerową. Na Instastory Małgorzaty mogliśmy podziwiać piękne widoki, które towarzyszyły im w trakcie wyprawy. Jednak w pewnym momencie miał miejsce niemały kryzys.

Małgorzata była tak zmęczona, że ciężko było jej nawet oddychać. Na najtrudniejszym odcinku trasy - pod górę, jak wyznała, czuła się fatalnie.

- Jezus Maria! To jest jakaś masakra. Ten odcinek pod górę, wszyscy jakoś potrafią, ja mam jakiś dług tlenowy, ja nie wiem jak wy to robicie, ja nie umiem, to jest jak na tych schodach w Azja Express (...) Poczułam się jak na schodach w Azji. Mi odcina jakby mięśnie i koniec - mówiła na Instastory.

Na szczęście wszyscy szczęśliwie wrócili do kampera i chwilowe komplikacje zostały zażegnane.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek / fot. Instagram.com / m_rozenek

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >