Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Rozenek

TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek pierwszy raz szczerze o swoich problemach z kręgosłupem

12 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek boryka się z problemami natury zdrowotnej. Niedawno “perfekcyjna pani domu" wyjaśniła, że ich powodem jest w dużej mierze niedawna ciąża, dzięki której prezenterka przywitała na świecie małego Henia. Dodatkowo celebry

  • Małgorzata Rozenek boryka się z problemami natury zdrowotnej

  • Prezenterka zmaga się z dolegliwościami bólowymi

  • Od jakiegoś czasu celebrytka wytrwale walczy o zachowanie szczupłej sylwetki

Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek. Zdobyła sławę między innymi dzięki prowadzeniu programu “Perfekcyjna pani domu” oraz “Projekt Lady”; nie bez znaczenia pozostaje w tym przypadku show “Iron Majdan”, w którym pojawiała się na ekranie regularnie w towarzystwie małżonka, Radosława Majdana. Obecnie liczba obserwatorów instagramowego profilu żony byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej mówi sama za siebie - na ciekawostki z życia prywatnego Małgorzaty Rozenek jest łasych ponad milion internautów. Ta liczna grupa może przyglądać się dodatkowo prężnym działaniom zawodowym prezenterki.

Problemy zdrowotne Małgorzaty Rozenek

Wiosną 2021 roku Małgorzata Rozenek zaangażowała się w nowy telewizyjny projekt. Program “Rozenek cudnie chudnie” pokazywał drogę, jakiej podjęła się celebrytka, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Gwiazda pragnęła pozbyć się paru zbędnych kilogramów po ciąży - jak się jednak okazuje, nie tylko przyczyny estetyczne miały w tym przypadku znaczenie.

O czym wielu fanów celebrytki mogło nie wiedzieć, Małgorzata Rozenek ma problem z kręgosłupem. Już wcześniej prezenterka zaczęła nieco się garbić; dodatkowo bolał ją szyjny odcinek kręgosłupa. Powodem dolegliwości miało być długotrwałe, nienaturalne dla ludzkiego ciała przybieranie pochylonej pozycji w celu wpatrywania się w telefon.

Po urodzeniu kolejnego potomka problemy z kręgosłupem jedynie się pogłębiły. Po pierwsze mały Henio, co u tak małego dziecka normalne, szybko rośnie, a co za tym idzie, robi się cięższy - noszenie go na rękach obciąża kręgosłup. Niebagatelne znaczenie ma w tym przypadku także biust, który z naturalnych przyczyn powiększa się w trakcie ciąży i stanowi dodatkowy balast do dźwigania dla ciała.

Dolegliwości bólowe potrafią zdezorganizować dzień. W przypadku Małgorzaty Rozenek z pewnością mają moc wpływania na humor i ogólne samopoczucie, o czym celebrytka wspominała podczas jednego z wywiadów. Najbardziej dokuczliwy wydaje się ból szyi.

- Tak mnie boli szyja, zwłaszcza pod koniec dnia. Mam uniemożliwiony swobodny ruch. Albo jak dłużej noszę Henia - wyznała niedawno Małgorzata Rozenek.

Z powodu dolegliwości bólowych Małgorzata Rozenek poważnie rozważa zmniejszenie piersi. Media donosiły o tym w lutym bieżącego roku - “perfekcyjna pani domu” zdobyła się na wyznanie na łamach programu “Rozenek cudnie chudnie”. Jak mówiła wówczas gwiazda, obecnie duży biust nie sprawia jej satysfakcji, czuje się nim “nacieszona” i, na co prawdopodobnie mają też wpływ kwestie zdrowotne, niebawem pożegna się z pokaźnym rozmiarem. Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek, według doniesień mediów, powiększała biust dwukrotnie.

Jak miewa się sylwetka “perfekcyjnej pani domu” po Świętach Wielkiej Nocy?

Święta zaskakująco często łączą się ze spożywaniem znaczącej ilości pokarmów (w tym słodkości i ciężkostrawnych potraw). Po nich rozpoczyna się “sezon na ból brzucha” i walka o powrót do formy. O tym, jak z tegoroczną Wielkanocą uporało się ciało Małgorzaty Rozenek, mogli na własne oczy przekonać się obserwatorzy jej instagramowego profilu.

Małgorzata Rozenek od czasu do czasu wrzuca do sieci zdjęcia ukazujące fragment jej sylwetki. Trzeba przyznać, że prezenterka wygląda na nich bardzo szczupło, zupełnie jakby uniknęła całej świątecznej, “jedzeniowej” gorączki. W komentarzach internauci często zarzucają jednak celebrytce “majstrowanie” przy zdjęciach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Przykre, co przeżywa Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

  • Niedawno w rodzinie Andrzeja Kosmali wydarzyła się tragedia, cierpiał sam Krzysztof Krawczyk

  • Piotr Gąsowski szydzi z Kammela i Kurskiego. Jest wideo

Źródło: SuperExpress, Instagram, Pudelek, TVN Style, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >